Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Tomas Krska

Jak si zaručeně najít auto - Věc pro ty co ještě auto mají

Doporučené příspěvky

Kámo dobrá myšlenka.

Na druhou stranu-TY ASI NEMÁŠ RÁD SVÉ AUTO-ŽE?

Být tebou, tak honem rychle smažu kde tu věcičku v autě ukrýváš!

Myslíš to dobře,ale sám svoje auto ohrožuješ.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Díky za upozornění :D někdy se moc rozepíšu no.....

K té rušičce ty levné za 600 většinou neruší 1800mHz.....samozřejmě věřím že proti profi zlodějům prostě nic nezmuzeme, ale tezko rict jak postupují když kradou, jak dlouho ji nechaji zapnutou atd.......... ROzhodně je lepší mít aspoň neco než nechat auto s klíčky v zapalování.

Spolužákovi ještě ze střední ukradli Mazdu v Praze Troji, odjizdel okolí a auto našel s pomocí kamarádů tuším někde v kobylisých na parkovišti u baumaxu nebo bauhausu. Asi čekali zda má GPS vyhledávání - už jenom v tomhle případě se to hodí

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

co tak uvést odkaz na ono zařízení ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tady máš jeden z mnoha odkazů

http://www.elektroo.cz/product/gps-gsm-lokalizator-polohy-lokator-14f-satelitni-sledovani-aut-motocyklu-lidi-361/

Důležité je aby bylo možné napájet z vozidla kabelem+vlastní baterie lokátoru.

http://www.elektroo.cz/product/nabijecka-pro-gps-osobni-lokalizator-lokator-prime-napojeni-364/

pro jistotu bych to zapojil přes pojistku.

Klady

-malé pořizovací náklady

-umístnění lokátoru dle vlastní fantazie

-žádné paušální poplatky jen cena za sms

Zápory

-je to čína a nikdo neví jak dlouho to vydrží

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tady máš jeden z mnoha odkazů
    http://www.elektroo....cyklu-lidi-361/
    Důležité je aby bylo možné napájet z vozidla kabelem+vlastní baterie lokátoru.
    http://www.elektroo....e-napojeni-364/
    pro jistotu bych to zapojil přes pojistku.

Klady
    -malé pořizovací náklady
    -umístnění lokátoru dle vlastní fantazie
    -žádné paušální poplatky jen cena za sms

Editováno na Tomas Krska

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Souhlasím je o o level dál.

Já jsem jen poslal namátkovej odkaz-musíme si pomáhat

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    :) ještě jsem viděl i verze s dálkovým odpojením motoru a web kamerou že i vidíš video z auta :) pokusim se najit a poslat

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo technika je dneska promyšlená.

Na druhou stranu-musime si uvědomit,že spousta znás má auta,která jsou už starší a dle tabulek pojišťoven při vyplácní škody prakticky "bezcená"

Když to vše shrnu spousta znás potřebuje dobře chránit auto,ale na druhou stranu nemá takové prostředky na drahé zabezpečení.

Pro někoho je i 2000kč mnoho.

Můj názor je:neobvyklé zabezpečení nejvíce zkomplikuje práci nezvaného návštěvníka.

Jedno z nejlevnějších řešení je tajný vypinač-druhá věc je,kam ho dát?-Na to si každý musí odpovědět sám.

Sledovací zařízení musí být levné a dobře ukryté.Proto by mělo být co nejmenší a cenově dostupné všem.

Jo a ještě jedna věc-pokud už budeme potřebovat služby našeho lokátoru musíme být opatrní-jak se říká:

Hrdinů jsou plné hřbitovy

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mna by skor zaujimalo, ako sa to aktivuje, resp ci to automaticky po starte posle SMS alebo to treba prezvonenim zapnut pri odchode a dalsim prezvonenim pri odchode vypnut.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

1.Vložíš sim

-můžeš nastavit na pohyb

-souřadnice zasílá po prozvonění

-atd.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdar, jen pro info dnes jsem si zařizoval poinné ručení u Alianz, a u každého povinného ručení se dá sjednat pojistka na odcizení celého vozidla do hodnoty max. 100.000 za cca 530kč na rok, To znamená že pokud máte auto treba za 200 a čornou vam ho dostanete aspon 100 což za 530 kc je lepsi nez dratem do oka kdyz celkova pojistka proti kradezi vyjde cca na 7-8.000 ročně.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak taky zalezi jaky mas bonus.. ja 50 procent, za havarijku, povine ruceni, skla, odcizeni atd platim celkem za vse 5900 na novou fabku 1.4

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdar, jen pro info dnes jsem si zařizoval poinné ručení u Alianz, a u každého povinného ručení se dá sjednat pojistka na odcizení celého vozidla do hodnoty max. 100.000 za cca 530kč na rok, To znamená že pokud máte auto treba za 200 a čornou vam ho dostanete aspon 100 což za 530 kc je lepsi nez dratem do oka kdyz celkova pojistka proti kradezi vyjde cca na 7-8.000 ročně.

7-8.000 ??? sice nevím o jaké auto jde, jak je staré ap. ale vyplatí se obejít víc pojišťoven a třeba tu samou u jiného agenta a nechat si udělat návrh pojistky a pak to vyhodnotit jak jsou kde vychcaní, srazil jsem takto výrazně havarijko a 4 ručení u mých původních pojistek

Editováno na ben06

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

a co treba tohle zarizeni ? to mi prijde taky sikovny nebo se to dal lehce ojebat ?

http://www.tuning-centrum.cz/product/74062-bezkontaktni-imoblilizer-keetec-ts-imo

jinak podle me nejlepsi zabezpeceni jsou domacke vyroby neco co neni na netu a co nemaji naucene.... aby je to v aute zaskocilo 

EDIT:

Jinak povim Vam taky malej pribeh kterej se stal u brachy na firme.... Meli nove oktavky a tak sef je zabezpecil prave timhle GPS... V praze v Letnanech jim novou oktavku ukradli a tak mrkli na GPS a odvedlo je to nekam do aleluja vzali chlapy z firmy a jeli za nima nakonec skoncili pred nejakou halou a auto bylo prej uvnitr... tak zavolali policajty ty prijeli a rekli hmmm mate smulu nemame povoleni nemuzeme dovnitr... takze mohli leda stat pred halou a poslouchat jak auto rozrezavaji... Sef z firmy si stezoval na policii ze pochybili atd a od nejakyho vedeni mu prisel dopis ze vse probehlo naprosto v poradku... takze nekdy i ta GPS je proste k hovno a pomoc policie tuplem

Editováno na Wojnar
    Edituj příspěvky!!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Šestý smysl od Allianz-pomocník při autonehodě,poruše vozidla,GPS vyhledávání odcizeného vozidla-osobně doufám,že žádnou z těch služeb nebudu muset nikdy využít,nicméně lépe se mi spí... :kol-28:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Čau,mám pojištění od Allianz,povinné i havarijní,plná palba-vyjdet to sice na 17000 ročně,ale je to na novou Oktávku a první tři roky mi vyplatí plnou cenu vozu,při odcizení nebo totálce!Plus Šestý smyl.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

GAP je dobrá věc...ja ho budu mit dokonce na vic nez tri roky....ale plnou porizovacku vyplati opravdu jen prvni tri roky :) A neni sesty smysl jen pro firemni klientelu?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od ilmirec
        Ahojte,
        nedavno sa mi stalo, ze mi bola ukradnuta predna kamera z auta systemom rozbit vodicove okno, otvorit si dvere zvnutra, nasadnut, vymontovat a s velkym adrenalinom utekat. Rozhodol som sa preto riesit zabezpecenie. Cez VCDS som pozeral sucasne nastavenie, ktore prikladam v prilohe. 
        09 - Long Coding Helper - Byte 12 mam nasledovny, v prilohe.

V original SA mi povedali, ze kontrolka ktora blika vo dverach nie je ziadny alarm. V pripade, keby chcem zablokovanie otvarania dveri zvnutra, podla SA potrebujem specialne zamky v prednych dverach. System SAFE nemam instalovany.
        Mate skusenosti so zablokovanim otvarania dveri z vnutra na prednych dverach? Zadne to maju riesene zamkom (kvoli detom).

Dakujem

• Od omicron
        Mám určitý problém, resp. malou záhadu s režimem "plachtění" u DSG převodovky.
        Pro upřesnění, je to motorizace 1.8TSi se 7DSG, výroba cca 9/2017 (viz podpis). Auto má také DCC, verze výbavy LK (mj. se čtením dopravních značek, viz dále).

Když použiji režim plachtění (automaticky s volbou Driving Mode Selection, buď ECO nebo Individual, kde mám tuto funkci předvolenou), tak to obvykle funguje jak má, ale kupodivu jsem zjistil, že někdy, ačkoliv jsou podmínky funkce zcela splněny to zůstane v nějakém rychlostním stupni (tj. např. E7), a nepřejde do volnoběhu (tj. E). Až po nějaké chvíli, kdy opakovaně přibrzdím, a poté opět přidám a plyn následně uvolním, se E konečně aktivuje... Opakovaně na stejném místě (!)

Začal jsem to sledovat a kupodivu jsem zjistil, že se to opravdu opakovaně děje na zcela stejných místech (!). Ať už se jedná o nějaký konkrétní úsek dálnice, nějaké konkrétní místo ve městě apod...  Skoro jakoby to z nějakých důvodů buď reagovalo na GPS polohu, limit rychlosti pro dané místo, příp. to reaguje na nějaké další veličiny, jako je rychlost, boční zrychlení apod...(?)

Nemá někdo podobnou zkušenost, případně i nějaké vysvětlení, v manuálu je o tom úplné ho.no na 4 řádcích...
      • Od marpa
        Ahoj, měl bych dotaz ohledně orientační ceny servisních prací na Škodě Superb II.
        Narazil jsem na několik těchto aut různě po dražbách (finanční úřady) s tím, že u auta nejsou klíčky ani techničák. Pokud bych dražbu vyhrál, dostanu jen potvrzení o příklepu jako jediný doklad, a potom by bylo na mě, co s autem dál. 
        Aby bylo auto použitelné, potřeboval bych poté vyměnit kompletně zabezpečení (dveřní zámky + defend lock) a vydat nově velký TP. Tušíte někdo, kolik by to mohlo stát? Pomůže případně servis i se zajištěním nového velkého TP (asi na základě evidenční kontroly)?

Předem děkuji za pomoc. 
      • Od rimsy2
        Ahoj,
        existuje někde historické srovnání servisních nákladů na Škodu Octavii v porovnání s koncernovou konkurencí VW např. Octavia vs Golf? (příp. Superb vs Passat).
        Rád bych si udělal představu o průměrných nákladech za 5.. 10 let provozu.
        Díky.
        ---
        PS: pro dokreslení situace uvažuju o nové Octavii Combi RS (DSG, 169kw) v ceníkové ceně 850t ale trochu nečekaně v důsledku slev (a akčních balíčků) se do toho láme Passat Variant R-line TSI (DSG, 162kw) v ceně 1,1mio  (nebudu psát výši slev ale výsledný rozdíl je "pouze" 100tis). Abych předešel argumentu kdo chce opici musí mít na banány .. nestraním Škodě ani VW,  jde mi o čísla zdrojů alá ADAC atp. případně někoho s konkrétní zkušeností 
      • Od _Denis_
        PRODÁM 2DIN 7" DOTYKOVOU NAVIGACI KENWOOD DNX525DAB

NEJEDNÁ SE o nekončící koloběh kradených Columbusů, ani o laciné čínské šmejdy. JEDNÁ SE o TOP kvalitní model od kvalitního výrobce!

Designováno pro auta VW group (Škoda, VW, Seat) Perfektní stav, odpovídající téměř novému přístroji Kupováno nové a používáno zhruba 2 roky 100% funkční bez jediné technické vady Zakoupeno včetně "krabiček" pro CAN-BUS funkce (CAW-CKIMVW1 a CAW-KIMUN1) PC: 40.000,- Kč Kompletně v češtině
        VLASTNOSTI:
        Odnímatelný bezpečnostní panel = minimalizace rizika odcizení Zabezpečení PIN kódem (nyní nastaven, novému majiteli jej předám) 100% podpora MF volantu, originálních parkovacích senzorů, zobrazení údajů z klimatizace (pouze pro Climatronic), zobrazení výhřevu sedadel, aj. => Chování originální koncernové navigace Funkce rádio AM/FM, příjem DAB, Navigace Garmin (dodám včetně mikro SD karty s mapami celé Evropy - stáří rok a půl), Kompletní HF Bluetooth (zobrazení kontaktů, příjem hovorů, volání, aj. - až 5 telefonů), Přehrání hudby a filmů z USB (používal jsem 64GB), Včetně SD karty, HDMI, CD/DVD mechanika, Mirror Link, Podpora Apple, Výstup na DVD obrazovky, Výstup na subwoofer, Výstup na parkovací kameru, Hry, ..a další aplikace.. STABILNÍ a spolehlivý systém, žádné čínské Androidy, které nedělají co mají.. Nastavitelný ekvalizér, včetně přizpůsobení velikosti reproduktorů, velikosti a tvaru auta, centrování zvuku, funkcí prostorového podání, bass booster, aj. => NEPOROVNATELNÝ ZVUK proti levně vyrobeným Columbusům (měl jsem, mám srovnání). Čistý a jasný přednes, výrazné basy (cca od 25Hz). Nastavitelné podsvícení (možnost míchání barev) - 256 možných odstínů (nyní Škoda zelená), možnost nastavení uvítacího loga (nyní individuální logo Škoda - viz. obr.), nastavitelné pozadí plochy, aj.
        CO DODÁM:
        - Kompletní navigaci, včetně bezpečnostního odnímatelného panelu (lakován v leskle černém laku)
        - Příslušenství pro podporu CAN-BUS funkcí
        - Na přání možno dodat zdarma včetně bezpečnostních samolepek na vnitřní stranu předních skel (viz. foto)

PREFERUJI osobní předání s možností odzkoušení a prohlédnutí - Frýdeckomístecko, nebo po dohodě možno i v okolí.
        V případě zájmu ale možno také zaslat kamkoli po ČR.

Rád zodpovím jakékoli dotazy.
        Bližší informace na webu výrobce Kenwood: http://www.kenwood-electronics.co.uk/car/oem/vw/DNX525DAB/
        Cena je konečná, ZLEVNĚNO O 25 TISÍC.