Přejít na obsah

Jak si zaručeně najít auto - Věc pro ty co ještě auto mají


Doporučené příspěvky

Díky za upozornění :D někdy se moc rozepíšu no.....

K té rušičce ty levné za 600 většinou neruší 1800mHz.....samozřejmě věřím že proti profi zlodějům prostě nic nezmuzeme, ale tezko rict jak postupují když kradou, jak dlouho ji nechaji zapnutou atd.......... ROzhodně je lepší mít aspoň neco než nechat auto s klíčky v zapalování.

Spolužákovi ještě ze střední ukradli Mazdu v Praze Troji, odjizdel okolí a auto našel s pomocí kamarádů tuším někde v kobylisých na parkovišti u baumaxu nebo bauhausu. Asi čekali zda má GPS vyhledávání - už jenom v tomhle případě se to hodí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady máš jeden z mnoha odkazů

http://www.elektroo.cz/product/gps-gsm-lokalizator-polohy-lokator-14f-satelitni-sledovani-aut-motocyklu-lidi-361/

Důležité je aby bylo možné napájet z vozidla kabelem+vlastní baterie lokátoru.

http://www.elektroo.cz/product/nabijecka-pro-gps-osobni-lokalizator-lokator-prime-napojeni-364/

pro jistotu bych to zapojil přes pojistku.

Klady

-malé pořizovací náklady

-umístnění lokátoru dle vlastní fantazie

-žádné paušální poplatky jen cena za sms

Zápory

-je to čína a nikdo neví jak dlouho to vydrží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


tady máš jeden z mnoha odkazů
http://www.elektroo....cyklu-lidi-361/
Důležité je aby bylo možné napájet z vozidla kabelem+vlastní baterie lokátoru.
http://www.elektroo....e-napojeni-364/
pro jistotu bych to zapojil přes pojistku.

Klady
-malé pořizovací náklady
-umístnění lokátoru dle vlastní fantazie
-žádné paušální poplatky jen cena za sms

 
Editováno: , autor: Tomas Krska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo technika je dneska promyšlená.

Na druhou stranu-musime si uvědomit,že spousta znás má auta,která jsou už starší a dle tabulek pojišťoven při vyplácní škody prakticky "bezcená"

Když to vše shrnu spousta znás potřebuje dobře chránit auto,ale na druhou stranu nemá takové prostředky na drahé zabezpečení.

Pro někoho je i 2000kč mnoho.

Můj názor je:neobvyklé zabezpečení nejvíce zkomplikuje práci nezvaného návštěvníka.

Jedno z nejlevnějších řešení je tajný vypinač-druhá věc je,kam ho dát?-Na to si každý musí odpovědět sám.

Sledovací zařízení musí být levné a dobře ukryté.Proto by mělo být co nejmenší a cenově dostupné všem.

Jo a ještě jedna věc-pokud už budeme potřebovat služby našeho lokátoru musíme být opatrní-jak se říká:

Hrdinů jsou plné hřbitovy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdar, jen pro info dnes jsem si zařizoval poinné ručení u Alianz, a u každého povinného ručení se dá sjednat pojistka na odcizení celého vozidla do hodnoty max. 100.000 za cca 530kč na rok, To znamená že pokud máte auto treba za 200 a čornou vam ho dostanete aspon 100 což za 530 kc je lepsi nez dratem do oka kdyz celkova pojistka proti kradezi vyjde cca na 7-8.000 ročně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, jen pro info dnes jsem si zařizoval poinné ručení u Alianz, a u každého povinného ručení se dá sjednat pojistka na odcizení celého vozidla do hodnoty max. 100.000 za cca 530kč na rok, To znamená že pokud máte auto treba za 200 a čornou vam ho dostanete aspon 100 což za 530 kc je lepsi nez dratem do oka kdyz celkova pojistka proti kradezi vyjde cca na 7-8.000 ročně.

7-8.000 ??? sice nevím o jaké auto jde, jak je staré ap. ale vyplatí se obejít víc pojišťoven a třeba tu samou u jiného agenta a nechat si udělat návrh pojistky a pak to vyhodnotit jak jsou kde vychcaní, srazil jsem takto výrazně havarijko a 4 ručení u mých původních pojistek

Editováno: , autor: ben06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co treba tohle zarizeni ? to mi prijde taky sikovny nebo se to dal lehce ojebat ?

http://www.tuning-centrum.cz/product/74062-bezkontaktni-imoblilizer-keetec-ts-imo

 

jinak podle me nejlepsi zabezpeceni jsou domacke vyroby neco co neni na netu a co nemaji naucene.... aby je to v aute zaskocilo 

 

 

EDIT:

Jinak povim Vam taky malej pribeh kterej se stal u brachy na firme.... Meli nove oktavky a tak sef je zabezpecil prave timhle GPS... V praze v Letnanech jim novou oktavku ukradli a tak mrkli na GPS a odvedlo je to nekam do aleluja vzali chlapy z firmy a jeli za nima nakonec skoncili pred nejakou halou a auto bylo prej uvnitr... tak zavolali policajty ty prijeli a rekli hmmm mate smulu nemame povoleni nemuzeme dovnitr... takze mohli leda stat pred halou a poslouchat jak auto rozrezavaji... Sef z firmy si stezoval na policii ze pochybili atd a od nejakyho vedeni mu prisel dopis ze vse probehlo naprosto v poradku... takze nekdy i ta GPS je proste k hovno a pomoc policie tuplem

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zdar, jen pro info dnes jsem si zařizoval poinné ručení u Alianz, a u každého povinného ručení se dá sjednat pojistka na odcizení celého vozidla do hodnoty max. 100.000 za cca 530kč na rok, To znamená že pokud máte auto treba za 200 a čornou vam ho dostanete aspon 100 což za 530 kc je lepsi nez dratem do oka kdyz celkova pojistka proti kradezi vyjde cca na 7-8.000 ročně.

Čau,mám pojištění od Allianz,povinné i havarijní,plná palba-vyjdet to sice na 17000 ročně,ale je to na novou Oktávku a první tři roky mi vyplatí plnou cenu vozu,při odcizení nebo totálce!Plus Šestý smyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...