Přejít na obsah

Po vytažení klíče se vymaže radio


Doporučené příspěvky

Zdravím, mám menší dotaz, dal jsem do fabie autorádio Sony cdx-GT450U a problém je v tom že po vytažení klíče se vymažou uložené radiostanice. Víte někdo v čem přesně bude chyba? Určitě v zapojení ale kde. Radio nejde bez klíče ani zapnout což mi ale nevadí, původně byl v tom autě nefunkční dvd přehrávač s kterým jsou to koupil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vymeniť medzi sebou plusové napájanie, to znamená +12V od kľúčika zapaľovania a +12V stálych z baterky. Na SONY sú tam bužírky na tých kábloch aj s konektormi. Vytiahnuť konektory, prehodiť medzi sebou a OK. Inak SONY vo Fabii s pôvodnými reproduktormi hrá otrasne. Bez basov, žiadna dynamika...mal som tam SONY, po mesiaci som ho predal a kúpil originál SYMPHONY. Výsledok o 100% lepší a dizajnovo tiež.

Editováno: , autor: touareg3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jenom prohodim červenej se žlutym jo? Zejtra to zkusim, moc díky. Mě se taky víc líbí symphony se zelenym podsvicenim (mame v oktavce). Popřemejšlim nad tim. Ještě dotaz, zlepší se signál příjmu když koupim napájení antény? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dobrá otázka:) Bez napájania antény ti ide do rádia signál len z koaxiálu kábla z antény. Anténa ti v podstate ani nefunguje, ako keby si ju nemal. Takže ak pripojíš napájanie antény, signál sa zlepší o čistých 100% :) Stavím sa, že AF ti určite neprepína, alebo zle prepína naladenú stanicu:) Slabé stanice ti nenaladí:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ještě mám 1 dotaz, objednal sem si to napájení antény ale nevim jak ho zapojit, na modrym drátu co má napájet to napájení antény tak je po pod šťávou (12 V proti povrchu rádia takže proti kostře) i po vytažení klíčku což jak sem se tady dočet tak nemá bejt protože to vybíjí baterku, máte někdo nápad kam to napájení teda připojit? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Dnes jsem v rámci hledání co mi vybíjí baterku,objevil zajímavou věc...Vloni jsem vyměnil rádio MS 202 za Panasonic CQ 1405,rádio normálně fungovalo,jen jsem se občas všiml,že po vytažení klíčku zůstal svítit knoflík vypínání.Teď jsem si nebyl jistý,jestli jsem tam dal tehdy fantom,nebo ne a jestli je někam zapojený pin 5,takže jsem se tam podíval.Fantom jsem tam měl zapojený správně,ještě ale z té originální kabeláže toho Panasonicu vedl druhý kabel na pin 5,který samozřejmě nebyl v kabeláži auta odpojen.Tak jsem ho odpojil,všechno fungovalo,jak mělo.Za hodinu jsem přišel a rádio si najednou nepamatovalo stanice! Po chvíli přemýšlení jsem zkusil přepojit stálé plus se spínaným a už to jde,jak má!Vzhledem k tomu,že to takhle rok bez problémů fungovalo,tak zřejmě existují rádia,která jsou schopná napájet paměť z toho pinu 5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...