Přejít na obsah

Ostřikovače


Petrrr

Doporučené příspěvky

To by mohlo sedět, protože já na Y nemám ostřik světel a mám nádobu 3L a kolega na SII má xenony s ostřikem a má 5L a kontrolku (litry jsou napsány na výčkách nádržek - nikdy jsem neměřil :-)

 

Ale jestli položka 2 neexistuje...

Editováno: , autor: Jakoob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Rypicong: Pochopitelné by to bylo, kdyby tam byla klasická průhledná nádržka jakou jsem měl na Felicii nebo Octavii. Vytáčí mě, že nemám tušení kolik tam je kapaliny. A když vám pak dojde v koloně za kamionem, je to radost. Jak řešíte přechod na zimu? Hadičkou vytáhnete letní a nalijete zimní? Nebo je nějaké jiné rešení vhodné pro 21. století?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc? Neni to zbytecne? Navic zimni jak vime je drazsi. Ano pro toho kdo najede rocne 5tis km je to mozna jedno, ale my co s autem jezdime za kazdeho pocasi navic bez garaze tak to je asi jina.

Když to koupíš ve správný čas (tedy po skončení zimní sezony) tak ne. Dřív jsem to taky různě vycucával, jenže už u FI byl problém tam dostat hadičku, tak od té doby na to kašlu. Navíc jsem nikdy nepostřehnul, že by letní směs lépe odstraňovala sajrajt z hmyzu na skle - matlá to všechno úplně stejně. Jediné mínus vidím v tom, že ta zimní dost smrdí. Používám většinou Sheron do -20°C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u toho ostřikování. Dotaz na majitele zadního stěrače u lifta. Stříká Vám to taky tak nízko? Jinými slovy z trisky co je integrovaná v ramínku zadního stěrače mi přijde že to stříká na max. dolní třetinu zadního skla a zbytek skla to patlá na sucho, že ta voda jakoby nedostříkne na celou stíranou plochu, resp. největší množství vody, možná že sem tam nějaká kapka na ten zbytek taky kápne, ale rozhodně o rovnoměrném rozstřiku okna nemůže být řeč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...