Přejít na obsah

Ostřikovače


Petrrr

Doporučené příspěvky

Tak serizeno, vystrikano asi 4l vody a ted je to to prave orechove. Staci vycvaknout tu stredovou krytku a tam jsou dve trysky, celej ten modulek s tryskama na matici raminka jde sundat, ale nenu treba, staci spendlik strcit do trysky a stelovat systemem pokus omyl. Je lepsi kdyz jsou dva, jeden ci steluje a druhej co z auta spousti. No alespin jsem tam mohl dat uz zimni vodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

Já jsem právě na podzim vycucaval kapalinu, protoze jsem auto jako roční koupil v září a netušil jsem, kolik tam je kapaliny. Byla takova blede modra a nesmrdela, tak jsem myslel, že skodovka dava nejaky univerzal... Od te doby jsem na to nesahl, tak asi budu dolivat po litrech, at to zas pred zimou moc nemicham. Je to jedina vec, co mi na Rapidu fakt vadi, ze netusim kolik kapaliny mam v nadrzce a ze moc nejde vycucnout, nemohl jsem se s hadickou dostat na dno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hladinový spínač jsem koupil na CC-autodíly asi za 50Kč, těsnění v servisu za pár korun, dvoupólový konektor na vrakáči za dvacku a dva kablíky ze zásob. A pak již jen vyvrtat otvor do nádobky a nakódovat. Dělal jsem to při výměně motorku ostřikovače za dvouvývodový pro ostřik zadního okna. Ale máš pravdu, že u auta za tři sta a více tisíc, by taková prkotina, jako je signalizace kapaliny ostřikovačů, měla být samozřejmostí. Pro ilustraci přikládám foto.

 

 

post-519-0-57313200-1429469678_thumb.jpg

post-519-0-62946600-1429469718_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bomba! A jak dlouho si ládoval nádobku z auta? Resp. jak velkou část auta jsi měl na silnici (viz Slavnosti sněženek a scéna jak Hanzlík rozebírá Svěrákovi Trabanta, tu mám moc rád.....). Kabel od snímače se vede kam? Pls víc informací pro nás DoDo-áky

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze snímače hladiny jeden pól na kostru a druhý do budíků. Ukazuje to klasickou oranžovou ikonu na přístrojích (viz návod k obsluze vozu). Nádobku vyndáš po odšroubování plastového podběhu. Uchycená je dvěma šrouby a zvláštním plastovým závěsem nahoře. Pro ilustraci přikládám pár fotek.

 

post-519-0-66476200-1429557777_thumb.jpg

post-519-0-58950400-1429557787_thumb.jpg

post-519-0-80418300-1429557805_thumb.jpg

post-519-0-85993800-1429557836_thumb.jpg

post-519-0-06552500-1429557844_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...