Přejít na obsah

Problémy s TWINDOOR


supsak

Doporučené příspěvky

Ahojte,

neviete kde moze byt problem ak sa mi 5 te dvere nedotahuju?

Proste pri zavreti nepocut servomotor aby ich dotiahol a ostavaju iba ciastocne zavrete.

Je to SUPERB 2 , rocnik 2009.

El zväzok v lavej gumovej prechodke som skontroloval , nevidno prelamanu kabelaz.

Tak jedine ze je niekde problem v dotahovacom servomotore?

Vdaka za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravim,

resil uz nekdo problem se zadnim vikem? Sporadicky se mi stavalo, že po zavreni vika se viko nepritahne. Pripisoval jsem to teplotam po 0°C. Nyni uz se mi skoro nepritahne vubec. Sundal jsem plast nad nakladaci hranou, prostrikal mikrospinac co je na tom plastu. Po smontovani vse fungovalo, provedena zkusebni jizda a opet nic. Dnes jsem vymenil ten spodni zamek co pritahuje kufr, po zadeklovani vse fungovalo (4x za sebou se kufr pritahl). Ujel jsem s vozidlem 2km, opet zkusil a zase nic :(

Uz nevim co s tim, docela me to stve mit 14 dnu privrenej kufr :(

Nema nekdo radu? Diky

http://www.mihocar.cz/skoda-superb-ii-zamek-kufru/d-74271/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Nedal sa mi zamknut zadny kufor. Dnes som mal rozobraty zadny horny aj dolny zamok, nakoniec som tiez nasiel zavadu v lavom ramene, kde sa kable ohynaju. Docasne som to spojazdnil, tak, ze sa da bez problemov otvarat cely zadok aj so sklom. Neviete, ake dlhe su tie kable, ci by to amater vymenil, pripadne, kde sa daju zohnat? Googlim uz jak piiiiiip a nic.. Ak sa niekto ozve, budem vdacny. Som v zahranici a tu by mi v servise vymenili pol auta a nedoplatil by som sa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak zrovna dneska Twindoor bez funkce,nesvítilo osvětlení v kufru,musel jsem to nouzově otevřít.Pak jsem mechanicky odjistil střed dveří, a rozebral kabeláž.A nestačil jsem se divit.Z dvanácti drátů jich je 7 přerušených a zbylých 5 s polámanou izolací.Takže pájka,cín a uvidíme co z toho vyleze.

post-16528-0-90110300-1370963100_thumb.j

Editováno: , autor: Raven1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tak mohu potvrdit skutečnost, kterou tady popsal Raven1, dnes rozebráno a všechny dráty buď přerušeny nebo částečně nalomeny. Pájka, cín a trochu nervů a závada odstraněna. Kdepak udělali soudruzi ze škodovky asi chybu? Když jsem viděl sílu těch drátků tak mi to hlava nebrala. :kol-47:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....taky už jsem opravoval twin-door :( myslel jsem, že je to jen problém sedanů. U mě to začalo problémem při přepnutí na otevření celého víka...myslel jsem, že je špatné tlačítko, protože  asi na 20tý pokus se to povedlo přepnout, ale nakonec jsem to rozebral a nestačil se divit...viz obrázky

post-5425-0-80445700-1403721034_thumb.jp

post-5425-0-41124000-1403721035_thumb.jp

post-5425-0-97846600-1403721035_thumb.jp

post-5425-0-68480700-1403721036_thumb.jp

post-5425-0-48689500-1403721037_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...