Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Hoj,

blbne mi osvit v kufru, když jedu po špatné silnici.....bliká mi osvětlení kufru a je to jako bych ujížděl před bouřkou

přišponoval jsem to táhélko mezi klikou a zámkem a vyměnil pružinku......je klid,

ale otevírání kufru jde ztuha (je třeba vynaložit "víc" síly na kliku) mě to nevadí, ale mladá s dlouhými nehty to otevírá velice složitě!

chtěl bych se zeptat, jestli by to šlo nějak přetunit na mikrospínač, jako je to ve Fabii + asi odskok

nechci žádné automatické otevírání kufru

jen stisknout mikrospínač v klice a rukou otevřít 5. dveře

mám pocit, že v Tource to je, ale nemám možnost vykoušet/ověřit

mám Octavii_combi - 2002

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikoho to nikdy nezajímalo?? napadlo mě to udělat přes nějaký elektromagnet (kdysi jsem to měl ve Favoritu - zavařený kufr)

stiskl bych tlačítko na klice a elektromagnet by "zatáhl" za táhlo zámku. Ale jak do toho zakomponovat centrál??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Centrál nijak, ten nechat zámek jen odemknout a zamknout. Teda, jestli jsem Tě dobře pochopil.

Jinak se zkus podívat jak to mají řešené zrovna ty Fábie. Není možné aby na vrakáči něco nebylo a podle toho to okoukat.

A pak, nevím jestli za táhlo má zatahovat elektromagnet, já bych šel asi cestou nějakého motorku. Třeba stejného co zamyká/odemyká 5. dveře. Anebo co byly ve Feldách v centrálech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...