Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém COLUMBUS


Doporučené příspěvky

Host PetrHravec

tak jsem zjišťoval blíže od člověka co má se starým Columbusem asi největší zkušenosti v ČR,: Co se tyce Octavia III spolehlivy odblok jeste mozny neni ale pracuje se na tom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No doufám, že se to nepodaří. Asi tedy marně... Jen to nahraje zlodějům a Columbus zase bude nepoužitelný. Kdo by se chtěl každou noc klepat, že tam ráno nebude. Tyhle lidi by měli zavírat stejně jako zloděje. K ničemu jinému než ke krádežím to stejně neslouží. Není to nic jiného než napomáhání ke krádeži. Pokud by to odblokovat nešlo, tak to nikdo krást nebude, protože mu za to nikdo nic nedá. Někdo bude oponovat, že lze třeba odblokovat video za jízdy ale ani to není moc bezpečný a důvod proč to dělat. Kdo si pořídí poctivě, tak mu to odblokují online v servisu.

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předchozí příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host PetrHravec

POZOR odblok v mám příspěvku myšleno viz výše odblokování nemožnosti sledovat obraz videa za jízdy - nemá to nic společného se zlodějama a kódováním!!! nechápu, proč bych jako majitel měl chtít dělat něco s kódováním.... je přeci i mám zájmem, aby zařízení bylo zabezpečeno...

Editováno: , autor: PetrHravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem za to, že předchozí příspěvek se týkal odblokování zařízení jako celku, tedy i možnosti dát do auta kradený Columbus. Pokud se jedná pouze o odblok obrazu tak se moc omlouvám.

Nicméně mám ale stejně pocit, že se též intenzivně pracuje na odbloku Columbusu jako celku....

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předchozí příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem si celkem jist, ze to nejak odblokuji, akorat se to bude prece jen hure krast. Rozebrat ani rozbit palubku a vybrat vsechny komponenty za 30 sekund nezvladnou tak jako u minuleho Columba. Rovnez i montaz kradeneho zarizeni tim bude slozitejsi. Nejvetsi ubozaci si to zcela jiste ukradnou ci koupi kradene i tak, ale nepredpokladam, ze by to bylo tak tragicke jako u minuleho Columba, ktery mit v aute chtelo opravdu slusnou odvahu nebo garaz vsude, kam clovek jezdil.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, 

 

koupil jsem novou Octavii, máme doma ještě starší model II FL i se starším modelem Columbusu. Myslíte, že by se starý Columbus nechal přehodit do nového modelu? Už teda zjišťuju kde se nechá sehnat nový Columbus, ale teď to pujde zatím nejspíš zase zatím jen z originálu a to bude za nesmysl... 

 

 

PP 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavel Pokorny: Kdyz na nej nemas, tak ho holt nejspis mit nebudes. Je slusna sance, ze nove navigace jen tak nekdo nehackne a ja v to tedy pevne doufam. Ten kolobeh navigaci okolo stareho Columba bylo zverstvo maximalni.

 

A nejsem si ani moc jisty, jestli by se znackovy servis poustel do montaze Columbusu do auta, kde nikdy nebyl.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam ze tady je zase nekdo chytej a super ultra moralni :-) Taky ty smejdy nerad podporuju... Btw: Ono to ani treba neni o tom jestli na to clovek ma nebo nema. Ja jsem auto bral jako skladovku - nemuzu cekat do listopadu nez mi dodaji nove, abych si to tam dokonfiguroval. A sehnat skladovku s Columbem? Muzes to zkusit...  

 

Ted to mam poptane v oficialnim servisu a uvidime co si za to reknou a jestli by do toho vubec sli...  Vim uz i o jednom nabouranem aute, kde ten Columbus je... Je na to nejaky inzerat, tak tam zkusim zavolat, jestli by se Columba nechteli zbavit. Rad bych i v novem aute mel zabudovanou navigaci... Idealni by byl novy Columbus, pokud to nepujde tak tam dam nejakou jednotku od Alpine a bude... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Škoda Plus se dají najít skladovky s Columbem,...

 

nový Columbus do O III určitě namontovat (dodělat) v autorizovaném servisu půjde, není důvod proč by to nemělo jít, pokud budeš mít doloženo, kde jsi k němu přišel...

 

... nicméně otázkou je, zda si s tím vším namontováním a nastavením bude autorizovaný servis vědět rady.... spíš bych se pak obrátil na Zákaznické centrum Škoda auto a nechal to udělat v Mladé Boleslavi, pokud budeš chtít kontakt na někoho z fabriky, který by poradil na koho se obrátit (kdyby si autorizovaný servis nevěděl rady),  tak se ozvi, znám pár manažerů z MB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Hravec - Ano dají - viděl jsem je všechny. To jsou bohužel potom auta která jsou zase vybavená až brutálně moc za nesmyslné peníze. 

 

Uvidím jak to vyjde cenově až mi to spočítají.... Včera už jsem ten inzerát s bouranou oktávkou bohužel už znovu nenašel... Mám na to cca 2 měsíce, tak uvidíme co se kde objeví. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brutalne moc vybavena Octavie neexistuje. O tom jde mozna mluvit u Rolls-Roycu nebo nejvyssich modelu Mercedesu, Audi a podobnych ale rozhodne ne u Octavie. :) Ale jak pise Hravec, u skladovky i s plnou vybavou se da pri trose snahy z tve i prodejcovy strany da urvat i hodne dobra sleva.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted jsme kupovali do firmy O III z Skoda Plus a prodejce nam slevil 35 tis. a to mu muselo jeste neco zustat, jinak by si s tim tu praci nedavali... a pro nase modry oci to taky nedelali... (ze 640 na 605 tis. - puvodní katalogova cena 875 tis. 1212 km stari 6 mesicu)

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodělávka přes servis(styl přinesu si z ulice) nebude možná....náhradní díl je díl co je určen k VINku tvého vozu...tj. co není dáno VINkem není náhradní díl pro tvé auto a nemá tam co dělat...až bude Columbus jako příslušenství pak si ho musíš koupit tam získáš kódy pro jeho aktivaci přes ODIS a tím se Ti i dopíše PR číslo pro navigaci k tvému VINku. Toť jediná možná oficiální cesta.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...