Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém COLUMBUS


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Hm, asi už jsem se na to ptal, ale nějak to nemůžu dohledat. Je šance do Columbusu (MR 2014)

  1. Dodělat online modul, tak aby to fungovalo podobně jako CarNet u Volkswagenu? 
  2. Zprovoznit Apple CarPlay, ev. Android Auto instalací nějakého dalšího modulu? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj,

chtěl bych se zeptat jestli nemá někdo stejný problém. Obnovil jsem Columbus do továrního nastavení a zároveň jsem přešel ze 64GB karty na 128GB, kterou používám

jako nosič mp3. Od té doby, vždy po opětovném zapnutí Columbuse (po příchodu do auta) začne přehrávat první skladba na kartě, dřív normálně pokračovala poslední přehárvaná

mp3. Nesetkal se někdo s tímto problémem ? Mohlo by to být v té velikosti SD karty ?  Díky za případné info, Martin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice to neni v Columbusu, ale tenhle stejny problem mam u F3 s Bolerem.

Jedine co jsem v rychlosti vypozoroval je to, ze to udela u skladby ktera je delsi nez X minut (napr. sety). Nevim zda na to ma vliv velikost datoveho nosice nebo cim to je. Dela Ti to u vsech, nebo jen u nekterych?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dnes sa mi stalo že po dotelefonovaní sa mi automaticky nespustilo rádio. Keď som pridával hlasitosť tak sa to správalo akoby hovor aj naďalej bežal čiže mi pridávalo hlasitosť hovoru aj keď ten bol dávno ukončený. Nepomohlo ani vypnutie bluetooth na telefóne a ani vypnutie radia. Upravilo sa to až po vypnutí motora a uzamknutí auta. Stalo sa Vám niečo podobné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktivace wifi na MIB1(software 0390):

v kódování nutné zvolit:

byte 15 bit 4

byte 24 bit 3

 

Následně restart(v navigaci bude chyba, že je jednotka chybně kódovaná, ale wifi funguje - info o ní lze nalézt v sekci Nastavení(je tam možnost aktivace, název sítě, klíč).

 

 IP adresa navigace: 192.168.1.1, 255.255.255.0, 192.168.1.255

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...