Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém COLUMBUS


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Zdravim, jeden dotaz uplneho laika :-) mam zbrusu novou OIII s Columbusem a nejdou mi naimportovat kontakty z mobilu (Zopo ZP980+ - Android 4.2.2). Telefon je normalka sparovany - lze prijimat hovory, ale volat lze pouze z telefonu - tzn. neni mozna volba cisla na displeji auta - a import kontaktu z telefonu nefunguje. U predchazejici OII s Bolerem to bylo bez problemu. Nejaka rada by nebyla ? Dik.

Editováno: , autor: vojta1CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, PistaTT napsal:

Pri pokuse radia o prístup ku kontaktom vyskočí na telefóne popup pre schválenie oprávnení. Ak si to omylom zamietol, tak to môže byt problém. Odparuj to (vymaž daný mobil z columbusu a tiež auto z mobilu) a skús znova.

Tak toto uz jsem zkousel a bez vysledku :-/ no on ten mobil neni uveden v seznamu kompatibilnich zarizeni na http://compatibilitylist.skoda-auto.com/.

Takze to asi vidim tak, ze nejen nove auto ale jeste bude treba i novy mobil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, vojta1CZ napsal:

Tak toto uz jsem zkousel a bez vysledku :-/ no on ten mobil neni uveden v seznamu kompatibilnich zarizeni na http://compatibilitylist.skoda-auto.com/.

Takze to asi vidim tak, ze nejen nove auto ale jeste bude treba i novy mobil.

Tak toto uz jsem zkousel a bez vysledku :-/ no on ten mobil neni uveden v seznamu kompatibilnich zarizeni na http://compatibilitylist.skoda-auto.com/.

Takze to asi vidim tak, ze nejen nove auto ale jeste bude treba i novy mobil.

 

Jak jsem psal rozhodl jsem se teda poridit novy mobil. Jedu si ho odpo vyzvednout - no a najednou koukam stary mobil si "popovidal s autem" a kontakty se bez jakehokoliv zasahu nacetli. Njn holt dostal strach, ze ho prodam :-). Takze jsem laboroval zbytecne, tady prudil zbytecne :-) - Njn holt neco mozi "nebem a zemi" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám takový dotaz - Neděje se někomu, že na Columbusu jde zesilovat hudba/radio jen do půlky, a pak už se hudba nezesiluje? 

 

Když restartnu Columbuse tak to chvilku funguje normálně a zesiluje až na max, ale po dalším nastartování (nebo nějaké další akci..) už to zase zesiluje jen do půlky a nad půlku se už nic neděje.

 

Děkuji za tipy a nápady. Zda např reklamovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Otázka - Columbus - iPhone - Bluetooth - telefonní seznam - fotky / fotografie v telefonním seznamu - žádné se neukazují?

 

Zdravím, do fóra. Mám otázku. Škoda Octavia 2016, Columbus, bluetooth propojení s iPhone 6, vše by fungovalo, ale fotky obrázky z iPhone telefonního seznamu se nepřenesou a nezobrazí, ačkoliv Columbus takovou možnost / funkci nabízí.

 

Má s tím někdo zkušenost? Předem díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se ze zvědavosti mrknul na update portál a na moje auto tam není vůbec nic:

 

Mapy
Nebyly nalezeny žádné mapové podklady pro daný VIN
Software Nebyly nalezeny žádné aktualizace firmware pro daný VIN
Radio station logos There were no radio station logos for the VIN

Podotýkám, že bych měl mít podporu minimálně na ty tři roky myslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ručně načítat? Loga jsem stáhnul, rozbalil na SD kartu, kterou používám pro aktualizaci map (v domnění, že bude mít správný souborový systém) a při načítání loga mohu ťukat na kartu jak chci a přesto se to tváří, jako když tam žádná není. Zase jednou Simply... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...