Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém COLUMBUS


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, omicron napsal:

Hmm.. další špatná zpráva pro nové auto na cestě, neboť na mém Columbusu RNS510 ve stávající staré O2FL L&K  je tato funkce perfektně funkční, a po stisknutí tlačítka přehledně vypíše dopravní omezení a problémy na trase...

Nechápu, proč by to nemělo fungovat, RDS-TMC je v Česku funkční již asi 15 let...

Nebud neustale tak negativni.. Pak si ani nevsimas ze tu nekdo reaguje na nase sousedy :) Vsak ty se na to nove auto snad ani netesis, ale jen se smirujes s tim, kdy ho dostanes.. :)

Editováno: , autor: M_ike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
On 7/24/2017 at 7:34 PM, kmozis said:

 

iOS 11 konečně podporuje i obrázky pro kontakty.

ahoj. nakolko sa uz blizi termin vydania iOS 11 (obvykle v polovici septembra), a beta verzia systemu je uz relativne dost stabilna, tak som vcera siahol po iOS 11 public beta 5. update iPhonu 7 zbehol bez problemov a na prvy pohlad vsetko funguje bez problemov (okrem skodahome fora v tapatalku). takze celkom spokojnost.

 

fotky v kontaktoch sa mi nezobrazuju vsetky... asi sync medzi kontaktmi exchange/google/iPhone... musim sa s tym trochu pohrat.

 

co je ine v porovnani s Androidom - fotky nie su automaticky zvacsene/zmensene aby sa vosli do Favorite contacts buttonov... 

 

este ma napadlo, či nie je dostupná novšia verzia sw pre columbus. Aktuálne mám 0360. S odblokovanym Video in motion a servisnym menu. 

3FEB2DDF-81AA-4FBC-90E1-507D08D5E0E6.jpeg

Editováno: , autor: PistaTT
Doplnenie otázky k verzii sw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alesi, ze Ty ses prodejce WP?! :D 

 

V 19. 8. 2017 na 10:08, PistaTT napsal:

co je ine v porovnani s Androidom - fotky nie su automaticky zvacsene/zmensene aby sa vosli do Favorite contacts buttonov... 

Nemuzes vyvozovat zavery z beta verze systemu ;) Pred oficialnim updatem to bude vyresene. 

Je fajn ale vedet ze telefon s radiem komunikuje normalne dal a ne jak v minulosti, kdy to v jeden cas vubec nekomunikovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Aleš_BX napsal:

...Mobily s Windows 10 Phone...nehledě na neocenitelnou možnost využití bezdrátového dobíjení......

 

To je divný argument, ty netušíš, kolik Android smartphone již dlouho disponuje QI dobíjením ? A už dávno ? Už před 4 roky stačilo např. u Galaxy S5 vyměnit záda za záda s QI. Poté už sériově. Tablet Nexus 7 (Android, referenční Google stroj) mé manželky to měl již před 4 roky (!)... Je pravda, že dodnes byl jediným tabletem s QI :wacko:
Jen pro zajímavost, zakládajícími výrobci tohoto otevřeného standardu byly společnosti (podle abecedy) Apple, Asus, HTC, Huawei, LG Electronics, Motorola, Mobility, Nokia, Samsung, BlackBerry a Sony. Kolik myslíš, že z nich vyrábí Windows 10 Phone?
To jen pro upřesnění, že QI dobíjením nedisponují jen (a to jen některé) Windows 10 Phone smartphone...

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč do-do ? Četl jsi to pozorně ? Každý slušný mobil má dnes Qi dobíjení vestavěné, uvedl jsem, že to bylo před 4 lety...

Ano je to OT, omlouvám se, ale i ty plky o Windows 10 Phone nebudou zcela k věci, že?
A jo, po lítání bych si pivo dal rád, jsem z toho vždycky splavený ako ...ale většinou poletuji v týdnu a to ještě musím jezdit i autem, není to jednoduché :-) A to je už úplné OT, omlouvám se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎19‎.‎08‎.‎2017 na 10:08, PistaTT napsal:

ahoj. nakolko sa uz blizi termin vydania iOS 11 (obvykle v polovici septembra), a beta verzia systemu je uz relativne dost stabilna, tak som vcera siahol po iOS 11 public beta 5. update iPhonu 7 zbehol bez problemov a na prvy pohlad vsetko funguje bez problemov (okrem skodahome fora v tapatalku). takze celkom spokojnost.

 

fotky v kontaktoch sa mi nezobrazuju vsetky... asi sync medzi kontaktmi exchange/google/iPhone... musim sa s tym trochu pohrat.

 

co je ine v porovnani s Androidom - fotky nie su automaticky zvacsene/zmensene aby sa vosli do Favorite contacts buttonov... 

 

este ma napadlo, či nie je dostupná novšia verzia sw pre columbus. Aktuálne mám 0360. S odblokovanym Video in motion a servisnym menu. 

3FEB2DDF-81AA-4FBC-90E1-507D08D5E0E6.jpeg

Mám verzi 0411, ale jestli je nejnovější netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mam takovy dotaz...

Delal jsem si trasu doma do navigace pres stranky skoda connect ... Vsechno se ulozilo... Asi za 20-30 min jsem vyrazil do auta a ulozenou trasu jsem tam nemel... Asi po pul hodine jizdy mi vyskocilo, ze se ulozena trasa ulozila-nahrala... To je normalni ze to tak dlouho trva nez se to nahraje do navigace? Dekuji za odpovedi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 26. 9. 2017 na 7:11, spirito napsal:

Částečně - asi jenom 2 obrázky. Určitě to bude mít souvislost s rozlišením obrázku, ale zatím jsem něco neúspěšně zkoušel jenom metodou pokus - omyl. 

Tak to mam stejny.Vyresil si to nejak?

Zkusil jsem kontakty odebrat a znovu importovat a ukazuje se mi jeden obrazek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...