Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém COLUMBUS


Doporučené příspěvky

Včera jsem se tomu věnoval. Stáhl jsem si obrázky do noťase, zkoušel jsem nastavovat stejný formát obrázku, velikost, rozlišení, poměr stran, ale nic z toho nefunguje. Jediná změna je, že mi v oblíbených zmizí popisky kontaktů, které se objeví při doteku nebo přiblížení ruky k displeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, spirito napsal:

Včera jsem se tomu věnoval. Stáhl jsem si obrázky do noťase, zkoušel jsem nastavovat stejný formát obrázku, velikost, rozlišení, poměr stran, ale nic z toho nefunguje. Jediná změna je, že mi v oblíbených zmizí popisky kontaktů, které se objeví při doteku nebo přiblížení ruky k displeji.

Jj, popisku jsem si taky vsiml.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 9. 2017 na 15:11, Aleš_BX napsal:

jaké používáte připojeni k internetu pro konektiviitu Columbuse? Ja si dělám na telefonu hotspot a k tomu se Columbem připojuji, dnes jsem se dozvěděl, že jsou v zadním nárazníku dvě LTE antény a ty jsou jen pro vestavěný slot a že by tedy zvláště při jízdě po dálnici měl byt lepši internet přes sim ve skotu Columbuse... 

 

Mám to takto Aleši přesně zprovozněné, používám vestavěný slot pro extra datovou SIMku (O2), a v autě pro všechny mobily vytvořenou domácí WLAN (car hotspot). Telefon v režimu RSAP (tj. bussines režim), na který jsem zvyklý. Nemohu úplně posoudit kvalitu připojení i za jízdy, ale přes takto vytvořenou auto WiFi v pohodě za jízdy i obousměrné video v reálném čase i za rychlé jízdy po dálnici. Samozřejmě ne já, ale manželka na svém smartphone :t...
Co mě překvapilo, jsou rozšířené funcke RSAPu, jako předání hovoru do smartphone po vypnutí autotelefonu atd., to je velmi komfortní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podařilo se mi u oblíbených zobrazit fotky. Ale za cenu velkého snížení kvality fotky. Je zajímavé, že některé foto lze přidat velké jako originál, jiné se musí brutálně zmenšit. Na rádiu se musí znovu importovat. Někdy import musím udělat několikrát za sebou (např. 8x), aby si Columbus novou fotku načetl. Mám MIB1, možná že v novějších jednotkách to funguje lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte někdo, čím se řídí u Columbusu (před FL), které obrázky kontaktů se zobrazují/přenesou a které ne? Souvisí to s formátem/rozlišením/velikostí toho obrázku? Snažím se k tomu něco vygooglit a zkusil jsem i experimentálně obrázky měnit, ale bez výsledku. Některé se synchronizují, jiné ne (a jako na potvoru se nesynchronizují ty, které bych především potřeboval, tj. ty, které mám v oblíbených).

 

Mám iOS 11.0.3

Editováno: , autor: ELXEL
Doplněn OS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souvisí to s rozlišením/velikostí obrázku. Zmenšuj, dokud ti ho nenačte. Jak jsem psal o pár příspěvků výše - některé načte v původní velikosti (většinou ty bez obličeje), jiné musím hodně zmenšit. Jednou mi stačí upravit delší stranu na 600px, jiný obrázek musí mít třeba jenom 140px. Nevím proč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, myslím, že ho s tím plácáním nesmyslů mimo téma docela doháníš :) přece jen odpověď na "jak to zprovoznit na iOS" napsat "u Windows Mobile je to úplně jedno, přenese se vše", což už je tady řečeno několikrát a nikdo se nad tím moc nevzrušuje, podle mě taky není úplně to, co by chtěl tazatel slyšet 

 

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obrázky kontaktů na iOS 11.X:

Pokud se fotka/obrázek ke kontaktu přiřadí v telefonu (nikoliv přes OSX, nebo webový iCloud), fotka se načte bez problémů.

Při importu se totiž dělá oříznutí které si uživatle sám nastavuje, poté jsou velikosti fotek OK.

Vyzkoušeno na iP6s, iP7 a funguje.

Editováno: , autor: M_ike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

je to paskvil. s ios 11 mi sice nejake fotky nabehli bez toho aby som nieco robil (pritom ios 11 pouzivam od nejakej public beta 5 verzie) no niektore sa nezobrazuju ani omylom... som lenivy sa s tym hrat, no aspon manzelku som si tam dal (ms outlook kontakt) a fotka sa aj zobrazovala... a potom z nicoho nic sa zobrazovat prestala (v mobile sa zobrazuje nadalej spravne)... niektore fotky su zmensene a okolo nich je seda plocha, ine sa zobrazia korektne cez celu plochu vyhradenu pre fotku... s Androidom som nic take riesit nemusel... no zas na tomto svet nestoji a nepada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím  mám dotaz : Právě jsem se stal majitelem Octavie III základní reprosoustava a radio Columbus ale jak zvyšuji hlasitost hudby na radiu tak je jedno jestli dám hlasitost na polovinu nebo na maximum furt to hraje stejně  potichu   . Neřešil někdo tady ten stejný problém ? Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpověď , rádio si pak aktualizuji  . Vyřešil jsem to jak psal Aleš_BX dal jsem rádio do továrního nastavení a najednou se zvuk změnil a dokážu zesílit na maximum a zvuk reproduktoru zní jinak najednou . Nevím co to mohla být za chyba ale je vyřešená díky moc . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...