Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém COLUMBUS


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

TPI k aktualizaci na poslední software u Columbusu - verze MIB2 u aut vyrobených od 05/2015 do 05/2017:

2047101_4.pdf

Hodně lidí mi tvrdilo, že jim to nechce servis nahrát, protože se na něj nevztahuje...

 

Pozor po této aktualizaci bude opět nefunkční VIM!!!

 

K autorovi mám jednu poznámku - lépe provést: Konfigurace softwaru řídící jednotky!! Můžu jen spekulovat, že postup pomocí řízení funkce: výměna jednotky má možná důvod, že jednotky by se měli opravdu fyzicky měnit a tak se to vlastně papírově provede. V historii bude jasně dokazatelné, že je jednotka vyměněna. TPI se jen pak změní a je vyřešeno. To je však jen má spekulace.

 

Tj. problém neleží jen v softwaru, ale i v nových datových souborech.

5F.thumb.jpg.ef10bfa6c6531bac3bbe53c6d9365ba3.jpg

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Hosi, mam columbus a mam simkartu od kaktusu samostatnou jenom na internet v aute ...

Internet vsechno v pohode i 4G v Ceske republice ... ale aktualne jsem na Slovensku a internet nefachci... Mam v infotainmentu zaple i data roamimg a nejede ... jak v mem mobilu pres wifi tak i samostatnym infotainmentu ...

Nevite nahodou kde je problem? Kdyz tak diky za rady a tipy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak update Columbuse by prej dle servisniho technika “mel byt proveden”. Pak prupovidka o tom, ze sefupdateovac je na dovolene a ma sebou flesku. Pak mlzeni ze ODIS (?) update nabizi. 

Zda teda zacne ta vec za 50tisic v zime fungovat prisla odpoved ze kdyz tak prijedu znovu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj všichni, předem se omlouvám jestli to tu někde je ale nenašel jsem to.  Mám O3 Columbus plus Canton a mám pár dotazů na které jsem zatím nenašel odpovědi. 

 

1: Pří přehrávání hudby z BT mi nejde zobrazit seznam skladeb v telefonu a nevií proč ?

2: Při přehrávání  písniček mi prskají výškače ve vyšší hlasitosti

3: Nemám v menu mirror link, jde to dodělat přes diagnostiku nebo tak ?

4: Lze dokodovat zobrazení klimatroniku na obrazovce ?

5: Doporučil by mi někdo couvací kameru ideálně do kliky 5 dveří ? (mám automat pohod dveří)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvni vec asi co mas za modelovy rok O3. 

 

pokud mas prvni generaci columbuse tak tam bod 1 nefunguje. Ve druhe generaci ano. 

 

Bod dva - zkus upravit nastaveni. Pripadne reklamace. 

 

Pokud tam nemas mirrorlink tak asi mas prvni generaci a tam to nejde. Slo to az od MR2016. A pokud mas novejsi tak by to mohlo jit aktivovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návod strana 34:

https://ws.skoda-auto.com/OwnersManualService/Data/cz/Superb_3V/03-2015/Navigation/Columbus/B8_Superb_Columbus_InfotainmentSystem_Navigation.pdf?_ga=2.186484843.392499859.1528627166-510daaae-c9f0-4eb7-b7d2-d724e39c4ae7

 

Video.thumb.jpg.0fc3b888f8e84e1b14c0c85982d973d6.jpg

 

Pokud to soubor nevidí, tak špatný typ formátu sd karty nebo dlouhý název souboru nebo příliš velký datový tok.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaky je aktualni fw pro MR 2015, vyroba cca 10/2014? Chtel bych zkusit udelat upgrade, protoze se mi stane, vzdy rano, ze se nejde ovladat nic dotykem, az po nekolika vyp/zap.

Druhy dotaz, jak je mozne, ze u skoda connect mi to pise: Pro Vámi zadané VIN nejsou k dispozici žádné ŠKODA Connect služby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...