Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém COLUMBUS


Doporučené příspěvky

V 16. 12. 2018 na 14:06, Aleš_BX napsal:

a návod k obsluze máš? pokud ne, zde je odkaz na pdf verzi i s vyhledáváním https://ws.skoda-auto.com/OwnersManualService/Data/cz/Octavia_5E/07-2018/Manual/Octavia/A7_Octavia_OwnersManual.pdf

Ahoj, v tom manuálu jsem stejně nic nemohl najít.

 

Tak nevím. Nejspíš bude tchán jezdit s červenou zeměkoulí furt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaká je poslední aktualizace na tento Columbus? Poslední aktualizaci mi dělali cca pred třemi měsíci v autorizaku na sw 0411 a od te doby to nejak zlobí. Columbus zamrzá, někdy se mi z ničeho nic resetuje navigace, nebo blbne hlasové ovládání. Jde tam dát nějaký novější software?

20180918_093457.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 2 dotazy.

 

První se týká mapových podkladů. Chtěl bych jet na automatický zoom, kde se to v případě měst nebo při odbočování automaticky přiblíží. Vadí mi ale, že v klasickém automatickém režimu se mapa při jízdě po silnici oddálí až moc a nevidím pak, jak se silnicie zakřivuje. Ví někdo, co s tím?

 

Drhý dotaz se týká vyhledávání čerpacích stanic při nedostatku pohonných hmot. Mám Benzina Tank Kartu a tak bych chtěl vyhledávát čerpací stanice Benzina, ale v systému jsou jen ty ostatní. Nevíte někdo, jak na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Ano jsi to schopen přehrát sám a o odblokování obrazu za jízdy na rozdíl od přehrání ze strany servisu nepřijdeš(oni dle pokynů dělají ještě parametrizaci v rámci řízení funkce: "Výměna jednotky" dle TPI, která opět nastaví parametry rychlosti na standardní hodnoty), postup je stejný jako u MIB1. Problém v únoru byl, že software 100% v servise neměli.

 

933.thumb.jpg.62f8325df3235ea4011d31373551e9ae.jpg

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po servisní akci "91R2099001 ŘÍDICÍ JEDNOTKA OCU2" je občas zeměkoule červená i když Škoda Connect a internet z vložené sim funguje. SOS tlačítka svítí zeleně. Včera i dnes je zeměkoule červená. Dříve pokud byla červená, tak Škoda Connect nefungoval. Jaký tam mám nyní software nevím - nejde mi počítač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice nemám Columbuse, mám Amundsena, ale problém s portálem Car Connect mám neustále. V rádiu v autě mám Infotainment Online stále dostupný a Car Connect stále nedostupný i když mi na rádiu chvíli svítí zeměkoule červená, chvíli bílá, autíčko tam mám jen sporadicky a u zeměkoule vždy svítí WLAN. ( propojení mám přes telefon přes který mám vytvořený mobilní hotspot ). 

 

V aplikaci Connect Car se mi jednotlivé jízdní data aktualizují, vidím polohu, funguje houkání a blikání,...     ale po přihlášení do portálu Car Connect přes internet nemám na stránce nic než nulu místo auta a po kliknutí na cokoli se vždy vrátím k přihlášení. Žádné data tam nemám a ani auto.

 

image.thumb.png.9c01d6ddddf47ceb8eb34028e7a97e5d.png

 

Před cca měsícem mi internetový portál normálně fungoval.

Vše řeším se ŠA.

 

 

IMG_20190625_161336.jpg

Editováno: , autor: xx30
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci možná budu za blbce, ale potřeboval bych to nějak objasnit. Mám 6/2017 columbuse. A nějak se v tom ztrácím. Vy tady ukazuje že citace z návodu a řešíte barvy zeměkoule a já tam nic takovýho nemám. Mám v něm normálně simku a stejně jako se mi ukazuje signál u telefonu tak zrovna tak se mi ukazuje signál infotainmentu. Škoda Connect normálně chodí, jen se v tom jak si ztrácím. To jsou jako ještě úrovně výbavy těch online služeb? Dá se s tím nějak pracovat? Někde jsem četl že teoreticky by bylo možné nějaké vzdálené ovládání vozu, třeba Webasto atd. Jenom mě se to asi netýká, nebo nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...