Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém COLUMBUS


Doporučené příspěvky

Nemám vyhřívaný volant. Když zapnu vyhřívání čelního skla, tak zmizí v pravém rohu Columbusu venkovní teplota a zobrazí se výhřev okna, ale v komfortních spotřebičích nic, vše ostatní se tam zobrazuje.

Na displeji se zobrazují až tři spotřebiče, které se aktuálně nejvíce podílejí na spotřebě paliva (např. klimatizace apod.) a ukazatel množství spotřebovávaného paliva pro provoz všech komfortních spotřebičů.  

Mělo by tedy i to okno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teplotou to nebude. Jsou dvě možnosti proč se to tam neobjeví.

Nefunkční výhřev okna před cca pul rokem mi v autorizáku měnili okno, nebo problém v jednotce MIB která byla nedávno měněna. 

 

Ty komfortní spotřebiče jsou dobrý asi jen k tomu, aby člověk věděl, že se mu spustilo automatické vyhřívání okna. Jinak jak říkáš je to nesmysl, ale řeším to spíš skrz to, jestli to okno funguje. 

 

Proto bych potřeboval někoho, kdo by se momentálně podíval do auta, zda když zapne výhřev jestli se mu objeví ikona výhřevu v komfortních spotřebičích. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 týdny později...

Jak mám aktualizovat Bluetooth na Columbusu (Octavia III RS 2015)?

Podle VIN jsem si na update portálu zjistil, že kromě map navigace a log radiostanic, můžu stáhnout i novější verzi Bluetooth.

Co dělat s tím staženým ZIP souborem? Rozbalit na USB flash disk, nebo na SD kartu? Co pak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu, bohužel návod nemám, pokud víš kde ho najít, dej sem odkaz.

Právě že mi BT blbne, proto bych ho chtěl aktualizovat.

 

Edit 14.11.2019 12:30:

Návod na Columbus jsem našel, ale ani zmínka o tom, jak se aktualizuje Bluetooth.

Můžete sem prosím někdo napsat jak se to provádí?

Editováno: , autor: pckarlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel tam ohledně Bluetooth není vůbec nic.

Je tam popsáno podrobně jak aktualizovat mapy, jak aktualizovat loga radio-stanic, ale jak aktualizovat BT nic.

 

Na nějakém zahraničním fóru jsem našel tohle (přeloženo googlem):

Verze softwaru Bluetooth můžete aktualizovat stejným způsobem jako aktualizace map. 
- stáhněte si software Bluetooth prostřednictvím odkazu „stáhnout“ a rozbalte jej se stejným správcem na SD kartu
- pak importujte data do informačního systému:
- Vložte kartu do slotu pro SD jednoho ze svých informačních systémů
- Na navigaci stiskněte „Nabídka“> „Nastavení“> „Systémové informace“> „Aktualizovat software“
- Software Bluetooth bude aktualizován přibližně za minutu

Editováno: , autor: pckarlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Neví někdo kde se přepínají pásma rádia? FM/AM/DAB ?

Chtěl jsem zjistit, jestli mám DAB logicky to dokážu zjistit tak, že mimo FM a AM budu mít i DAB v možnostech. Jenomže jsem zjistil, že neumím přepnout z FM na nic jiného. Tu rolovací nabídku vlevo dole kde se přepíná pásmo jako u předfaceliftovýho Columbuse prostě nemám. Když dám volbu rádio tak mám dole jenom tři panely a to Seznam stanic / manuální ladění / a nastavení FM. 

Tak jsem z toho jelen. 

Jinak do návodu jsem koukal a nenašel jsem nic..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj všem měl sem Bolero mib2 z roku 1/2016 a vymenil sem za komplet Columbus mib 2,5 a poradí mi někdo jak nahrát nové mapy? Na škoda update portál sem stáhnul nové mapy a nahrál na SD kartu velikosti 32GB , kterou jsem zkoušel formátovat jak na FAT 32 tak NTFS ale ani jedno mi to nevzalo. V autě mi to píše hlášku :

Chyba - data nedostupná. Vložte zdroj s daty pro aktualizaci softwaru nebo zkontrolujte zdroj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...