Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém COLUMBUS


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Mandy19 má úspěšné i s kolegou vyřešený odblokování obrazu...ještě jsem mu zapnul asistenta rozpoznávání značek, ale tam je problém, že mu neposkytuje navigace potřebná data(ze silnice značky čte dobře i přes tuto hlášku a hlasově o nich informuje), ale jinak to píše, citace: Rozpoznávání doprav. značek: nyní omezené, tj. zřejmě schází data z navigace, ale ta je přitom správně nastavená..

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jak resetovat Columbuse za jízdy....jednoduše...stisknu tlačítko zapnutí a vypnutí a držím...nejdřív skočí hodiny a za chvilku tradá reset. Hodně lidí už to potřebovalo on ten systém ještě nemá úplně všechny mouchy odladěny...

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrovna včera jsem potřeboval, vytuhl mi BT - nešel zapnout, přitom jsem jej nevypínal.... zkoušel jsem všechno možné a nemožné, toto mě nenapadlo.... musel jsem pořešit nákupem v obchodě, kam jsem původně nechtěl, aby se sám zrestartoval, naštěstí díky SSD nejede tak dlouho HDD po vypnutí zapalování, takže když jsem se vrátil, bylo vše OK....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ferdo25, Můj dotaz zní, když se aktivuje Rozpoznávání dopravního značení (VZE) a Asistent dálkových světel (FLA) případně XDS, jak se to zachová při napojení auta v servise a v případně aktualizace fw, nezruší mi tyto neoficielně zaktivované funkce? nevrátí mi to do továrního stavu, podobně jako když jsem u O II měl na Columbusu otevřené servisní menu a v servise mi to nechtěně vrátili automaticky zpět (nicméně odblok obrazu zůstal ok).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na tom, co v servise budou dělat...o každou ze zmiňovaných funkcí přijdeš pokud budou jednotky přehrávat(měnit za jinou) a znovu přizpůsobovat pro tvůj vůz(tj. nahrávat datové sady určené pro tvůj vůz). Jak jsem ale už osobně viděl pokud přehrají navigaci a ona pak funguje tak nikdo neřeší ani x chyb typu invalid data set. O každou tuto funkci přijdeš pokud dojde k popsanému procesu a tvé auto nebude mít potřebné PR číslo, které popisuje tento typ výbavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...