Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém COLUMBUS


Doporučené příspěvky

To Hravec: Ne rozhodně jsem nechtěl říct, že nemáš své auto - pokud to tak vyznělo, tak se moc omlouvám.

 

Jen jsem chtěl zdůraznit, že k některým věcem zřejmě přistupuji odlišně než když se tady někdo rozepisuje o svém služebním autě, na kterém člověku víceméně až tak nezáleží neboť dostane za pár let nové, když se pokazí, tak jiné a vlastně je všechno ok -já auto 4-5 let splácím a dalších několik let užívám, abych našetřil na akontaci nového a to je sakra jiný režim než u firemních vozů.

 

K té společnosti: současné zřízení jen s velkými obtížemi plní základní funkce a definice státu. Kde jsou ti zloději Columbusů či celých aut? Kdybych byl na stromě, tak by každý, kdo by se pokusil něco sebrat z mojí větve, absolvoval neradostný a velice bolestivý let směrem dolů. Společnost, potažmo stát si bere cca 50% všech mých příjmů na to, aby mi zajistila základní komfort, bezpečí a sociální jistoty. Komfortně ani bezpečně se necítím dokonce ani bez Columbuse v autě. Rozebírat to na fóru o škodovkách nemá smysl.

 

Ale toto není vlákno o pojišťovnictví ani "hospoda", ale vlákno o Columbusovi, nejsme už pánové trochu off-topic ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ad 1) existuje na to malý prográmek, který jsem používal již u starého Columbuse, který z mapy.cz dovede uložit do vcf a v Columbovi se naimportují cíle... ZDE odkaz

 

ad 2) toto normálně funguje, když jsou v exifu vyfocené fotky uloženy souřadnice GPS -> tedy navigování tam, kde bylo vyfoceno... (např. mobilem s GPSkou)

 

ad 3) dobré pro někoho kdo přechází z jiného druhu navigace, nebo je možné si tímto způsobem dohrát např. databázi radarů ze stránky http://www.poi.cz/ nicméně kdo čeká, že ho bude Columbus upozorňovat - tak nebude...

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda že to není na stránkách importéra

 

nicméně ŠA má na stránkách ŠKODA MyDestinations - tedy něco podobného ZDE a jdou tam k bodu zájmu (POI) dohrávat i obrázky ... mimo plánovače cest který je známý ...

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určitě nedáš, jaký máš sw Columba?  máš alespoň toto ?

 

nicméně pozor na to, servis tu update nesmí udělat pokud neprokážeš/neprokážou Škodovce že něco nefunguje jak má...

 

mě dělali update protože navi neuměla hledat dle čísla orientačního, ale jen dle čísla popisného...  museli poslat do ŠA video závady a ti pak schválili update sw, nicméně pro můj starší hw nebyl nejnovější sw, ale jen starší verze ...

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

nechci nikoho odrazovat, ale doporučuji silně (a jistě nejen já) všem nováčků, než začnou podobnými dotazy "plnit" zdejší forum, aby si poctivě pročetli a prostudovali toto fórum, kde jsou tuny informací, které se tady omílají pořád dokola icon_wink.gif


 


Všechno toto lze krásně a pohodlně najít fóru, s použitím této chytré funkce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...