Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém COLUMBUS


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Chtěl jsem si právě koupit 2 x 64GB a úplně v autě zrušit něco tak archaického jako je dneska CD s Mp3.... :kol-27: ...asi jsem opravdu už stará škola, protože nevím o nikom kdo je ještě vozí.... Maximálně originální CD oblíbené kapely, to se ještě dá pochopit....

 

A nakonec si říkám že si koupím rovnou 1 x 128GB a bude klid, navíc mě zůstane ještě jeden volný slot....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A myslíš že to zaplníš? Těch 128 GB...

Jinak CD i DVD jsem také zrušil, nový Columbus umí videa i z SD nebo interního disku....

128 mi zatím připadá dost vysoká cena... a mimo to stále jsou rychlosti kupředu... spíš je škoda že USB není i ve schránce jako u O II FL, pro napojeni flešky nebo SSD disku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si někdo chce nahrát filmy znám i pár takových co budou tvrdit, že terová SD karta nic neřeší a u všeho co není podporováno dle manuálu platí, že to může běhat, ale i nemusí. Pokud je zájem tak prostě ji zkusit koupit a otestovat.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsem právě dnes udělal, koupil a otestoval  :kol-28:  

 

Mimochodem cena 1692 Kč (s DPH) za 128GB, když 64GB stojí kolem 1000 Kč, mě nepříjde zas tak moc..... karta funguje bezvadně  :kol-47: , skutečná kapacita je tedy jen 116GB (což dělá přepočet).

 

Nejsem zase úplný "audiofil", ale mám na dlouhé cesty celkem dost muziky, proto raději větší karta, navíc se snažím používat vyšší kvalitu mp3 nebo ogg...

 

A nějaký film pro stríčka příhodu, si tam taky nahraju....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Panove(a damy?? :-)) reklamuju ted Columbus  - porad mi to dela obcas problem s pripojenim pres bluetooth a ovladanim zvuku pres volant - servis navrhuje nahrat novy firmware. Nevite jaky je ted aktualni? A pripadne co noveho/jineho ten firmware umi. Nebo aspon zdroj kde hledat. Dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukandere, kde to žiješ? máš pocit že dojdeš do servisu a řekneš chci ten a ten software do Columbuse?

 

... mimo to se to se nedá jen tak říci, záleží také na tom jaký hardware máš, tedy hardware Columbuse.... Pawouk má pravdu, to neví ani servis, to až po uznání reklamace pošle ŠA prodejci servisní kód (nevím jak tomu přesně říkají) a na základě toho se aktualizuje potřebný firmware (ŠA tomu říká software...)  přitom se zaktualizují současně všechny jednotky předřazené, pokud pro ně je aktualizace k dispozici.... u mě to bylo tuším šest jednotek a trvalo to skoro tři hodiny celý ten proces i s uznáním reklamace (někde to tu na fóru popisuji)

 

mimo to to není jen o software, ale jelikož není Columbus jako Columbus, jde o verzi hardware toho tvého Columbuse, já např mám Hardware: H40 a měl jsem původně Software: 0101 (auto vyrobeno 12/2012:):

 

post-52171-0-05133300-1386094574.jpg

 

a novější auta měly H42 a 0292 (xstormova RS 11/2013)

 

 20131203_100811.jpg

 

a jak je níže vidět i po aktualizaci na nejnovější software pro můj hardware H40 vyšší verze software než než 0202 prostě neexistuje!

 

post-52171-0-50102900-1408030220.jpg

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...