Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém COLUMBUS


Doporučené příspěvky

a už vůbec nic společného s Columbusem v O III

rSAP byl aplikován v Columbusu starší verze v O II, kde ani iPhone nešel připojit

No trochu v tom tapes popleto [emoji3] Columbus v O2 nemá s nic společného s rSAP, což je speciální Bluetooth protokol, který používá autotelefon GSM III (ne Columbus!) pro převzetí autentizace SIM bez jejího prendavani z mobilu do auto telefonu... Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Columbus v O2 rozhodně neměl v sobě jednotku HF. Pro funkci HF jednotky bylo nutné do vozu nainstalovat další jednotku - telefonní. Bez této jednotky voláš jedině ven z okna.  Podpora režimu rSAP skončila u O3 úplně. Jediné co zde je, je kastlík co zesílí signál GSM pro telefon(zde je problém, že ne všechny telefony se tam vlezou). 

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, a to telefonování se uskutečňuje prostřednictřvím čeho? Columbusu pčeci měl jsem O II s Columbusem a ten umí přeci telefonovat i bez připojeného telefonu na nouzová čísla... 

Tápeš dále popleto, ale Ferda Ti to napsal správně, zavolej si z okna :-) Prázdniny skončily, zpět do lavic ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rSAP protokol (remote sim access protocol nemá vůbec nic společného s přenosem fotek :kol-26:

To jsem take nikde nerikal. Tusim ale, ze ve rSAP je tez nahravani kontaktu do pameti pristoje v aute, tak je dost mozne, ze se prenaseji i dalsi kontaktni infomace. Testovano na Samsungu S4 s rSAP, kde jsem mel u urcitych kontaktu ulozene u dalsi infomace (email, firma, adresa) a ty se tez prenesli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, nejedna sa o rSAP. rSAP je cisto protokol po ktorom sa "naklonuje" simka do RAM HF a odpoji sa telefon od siete.

 

Mam tusak ze sa jedna o nepodporu BT profilu BIP alebo OBEX pripadne o neuplnu implementaciu zo strany Apple (tak ako vo vseobecnosti je neuplna ich implementacia BT) --> vsak CarPlay musia nejak propagovat...

 

Viac o profiloch - https://developer.bluetooth.org/TechnologyOverview/Pages/Profiles.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...rSAP je cisto protokol po ktorom sa "naklonuje" simka do RAM HF a odpoji sa telefon od siete...

Jen bych upresnil, ze SIMka se rSAPem naklonuje do autotelefonu (ke kteremu je priparovan mobilni telefon), ne do HF.

HF (handsfree) jen jen "hloupe" zarizeni pripojene ke stále aktivnimu mobilnímu telefonu.

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ten příspěvek jsem nějak přehlédnul. Naposledy jsem ještě aktualizoval "postaru", tj. hodilo mě to na stránky producenta map. Teď už to koukám leze přímo ze stránek škodovky. Tak jsem zvědavý, jestli v mapách budou úpravy, které jsem jim reportoval (nějaké obrácené jednosměrky a podobně).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

zdravim,toto všechno co jsi vyjmenoval trapi občas i me,nicmene to pro me nejsou tak fatalni problémy jako ted jeden uplne novy..velice často me columbus hned po zapnuti zamrzne,teda spis jen displej,hudba jede,volant reaguje ale displej nic,nejde prepnout pisnicku,nejde vejit do seznamu skladeb,ani do nastaveni...toto cele trva nekdy i několik minut a nekdy se to stane i za jizdy..upresnuji ze mam obsazene všechny sloty,obe sd,ipod nano,cd,vsechny nosice obsazene okolo 75%.jako první me napadlo ze mam pomale sd karty ,tak jsem hned vymenil za tuto

Samsung Micro SDHC 32GB EVO Class 10 ale to nepomohlo a navíc problém je i při prehravani z jiného zdroje - Ipod.Prehravam často sety které mají okolo hodiny a přes 100mb,nemuze byt tady problém?jestli vas cokoli napada sem s tim...myslite ze jde uplatnit záruka?a menili by první jen sw nebo zrovna celého columba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skus odpojit vsetky externe zdroje hudby a nasledne odsledovat, ci zamrzne bez nich. ak sa chyba neprejavi, skus ich najprv pripajat po jednom - kazdy zvlast a nasledne postupne po jednom pridavat. 

ja si pustam s USB alebo juboxu cele koncerty (video) a to su subory velke aj 1,5 GB... detto hudbu vo formate FLAC, kde ma bezna skladba velkost asi 35 MB... 

 

ak by mi to robilo to co tebe, tak by som to zobral do servisu na reklamaciu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neví někdo pls čím to je, že někdy se zapne colmbus rovnou třeba na sd kartu, a někdy teprve najíždí Logo Columbuse, v mm případě Laurin a Klement logo a pak po "znělce" teprve to začne hrát ?

Nevšiml jsem si proč se to někdy zapne tak a jindy jinak... Díky

Editováno: , autor: jindrous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...