Přejít na obsah

Parkovací asistent – Automatic Parking assistant


Honza9007

Doporučené příspěvky

  • o 10 měsíců později...

Zdravim vsechny, mam supa 3, rok 2016, je tam park pilot, ale automaticke parkovani to nema, jak je na videich....kolik tak vyjde cenove dodelani (dokodovani) toho automatickeho, pokud to opravdu jde? Diky

Editováno: , autor: Pijalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahojte. Na mojej O3 facelift mám iba zadné parkovacie senzory, a teraz keď sú chladné počasie pár krát sa mi stalo hneď keď naštartujem motor ozve sa mi napis  "funkcia brzdy pri posune nie je aktívna". A čo to znamená  v danom prípade? Že pri prekážkou pri cúvaní nezabrzdí automaticky? Náhodou nevie niekto z vás čo to môže robiť? Po druhom štarte už všetko Ok. Diky vopred

Editováno: , autor: Bubuxin1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím všechny. Potřeboval bych radu. 

 

Dodělal jsem si parkovacího asistenta včetně kabeláže čidel atd. Problém nastal u nové ŘJ 5QA 919 298 K (je nepoužitá s kódováním 0000000). Ta mi nejde na kódovat při dlouhém kódování. napíše chyba 31 ŘJ něco s ID. Je to ta samá chyba, která vyskakuje, když jsou   WSC, importér nulové. Procházel jsem internet a zjistil jsem, že by se měla nová ŘJ parametrizovat. Nicméně přes VCDS to nejde. Prý to jde přes VCP. Mohl by mi někdo poradit, co s tím a popřípadě pokud to je to opravdu kvůli parametrizování má někdo v okolí Brna nebo přímo v Brně VCP a uměl by to? Děkuji. 

Editováno: , autor: Baconn
DOPLNĚNÍ INFORMACI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, pokud kódování je nulové a nejde změnit, tak pravděpodobně není jednotka parametrizována (je to stejné jako u couvacích kamer po CANu). Mělo by to být vidět i v chybách - něco ve stylu "dataset chybný/neplatný" nebo "bez parametrizace".

A jde to pomocí například VCP nebo ODIS-E :)

Bohužel nejsem od Brna, abych mohl pomoci, ale není to složité, je to otázka pěti minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...