Přejít na obsah

Parkovací asistent – Automatic Parking assistant


Honza9007

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...
  • o 2 roky později...

Jsem zvědavý na verzi v O3FL (objednaná), mám to již dlouhou řadu na O2FL (doděláváno od @Rolbař), nikdy žádný problém, opravdu velmi užitečná pomůcka, zejména pro podélné parkování. U této novější verze se mě líbí to vyparkování pří odjezdu...

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam PLA taky (ted na SIII, drive na OIII predFL).

Je to super hracka, technicky zajimavy a kdyz se to spoji s Trailer Assist, tak o to vic. Obcas si s tim zablbnu.

Ale v praxi je to straaaaaasne pomaly. Zkousel jsem to v garazich, sam zaparkuju +/- za 1/3 casu, v nekterych pripadech i rychleji. Tedy bezne nepouzivam a kdybych za to mel platit on top, rozhodne to neudelam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslim, ze to je jen hracka, a ze by to bylo pomale ? Mam to nyni jiz leta na O2FL, a trochu me tedy desi (mam objednanou novou O3FL LK), ze na aute o generaci vyse by to melo byt pomalejsi a hure nastavene ?!  Ano, kdyz si auto vybira mezeru, tak to je zdrzeni navic, ale naproti tomu vlastni zaparkovani do mensi mezery je naopak pote velmi rychle, obvykle na jeden zatah (max. nejake to prepnuti D a R), coz by jsem "na ruco" obvykle tak rychle asi nezvladl, a to si nemyslim, ze bych neumel parkovat...
Myslim, ze to je velmi uzitecna vec, zejmena v obtiznych parkovacich podminkach

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

He, to jsem čekal :lol: Ale k věci, chápu, že to řada lidí se svými názory a postoji přehání, nicméně jsem již zjistil, že v řadě věcí je O3FL proti O2FL zklamáním, takže mě další možná nepříliš "neobjektivní" zjištění občas vyvedou z míry, nicméně se to spíše týká výbav, a stejně jako ty nevěřím tomu, že by i tento asistent mohl být ve své další nové verzi horší než ve verzi 1, kterou mám já, a která disponuje pouze podélným zaparkováním bez vyjetí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nelze srovnávat PLA 3.0, které bylo v S3 na začátku výroby, s tím co je tam nyní. Osobní zkušenost se současnou verzí PLA 3.0, je, že to jen auto chce srovnat víc, než bych ho srovnával já. Jinak na rychlost naprosto OK. 

 

Jinak souhlas, že Octávie3 je kvalitou někde, kde dřív byla Fábie2 a Superb3 kde dřív byla Octávie2.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

S příchodem zimy mi začala vyskakovat tato hláška. Děje se tak při každém startu, kdy auto stálo déle jak cca 2hod. Startování během dne již probíhá bez tohoto upozornění. Po nastarování toto upozornění během 3sek.zmizí. V nastavení vozu jsem zkusil tento asistent vypnout/zapnout a také beze změny.

 

Procházel jsem google, samotný návod k obsluze a bohužel jsem nic nenašel.

 

IMG_0213.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...