Přejít na obsah

Zkušenosti s požadavkem "být u auta celou dobu během servisu (opravy)"


Tom Tnt

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové a dámy,

chtěl bych znát Váš názor, pokud již někdo podobný požadavek měl, zda bylo jeho přání vyslyšeno a byl během servisní kontroly či opravy svého auta celou dobu přítomen - podobně jako na STK.

Mám na mysli hlavně větší, kde vám šéf či vedoucí slíbí, že je vše ok, vychválí provedenou práci až do nebe, ale na dílně, kde on moc nezavítá, se dějí jiné věci - nemění olej, filtry, apod., ale na faktuře je to zpoplatněno.

Piště kde jste byli a reakce jednotlivých firem na tento požadavek.

Já už na kontrole či servise od auta nejdu a mohu říci, že je to lepší - netrvá to tak dlouho a mám jistotu, že je prácička provedená v daném rozsahu.

Díky za Vaše postřehy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem v ŠA u několika servisu a nebyl problém, jednou, myslím ze v Brně to bylo, měli dokonce nad servisem prosklenou terasu s možnosti kafe a bylo vidět na auto co se na něm dělá. . Když jsem to měl u kamaráda na dílně, co taky spadá pod ŠA tak taky v pohodě..

Takže za mě můžu jediné pozitivně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

No on zákazník na dílně nemá co dělat bez dozoru- čili přítomnost zákazníka na dílně zaměstná dalšího člověka ,který tam sním musí stát(bezpečnost). Osobně také nemám rád když se mi někdo dívá pod ruce(člověk má své know-how na některé věci). Kolikrát mi vlezl zákazník pod nezajištěný zvedák a strašně se divil proč ho vyhazuju...(v tu chvíli kdyby se něco stalo, zodpovídám za něj já a já si to taky od*eru)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne osobne vadí,ak musím zákazníka neustále obiehať a pozerať kde stojí,aby som do neho nenarazil ...ak sa postaví na jedno miesto,tak nemám problém..raz sa mi podarilo zákazníkovi zašpliechať biele značkové tričko pri vypúšťaní oleja ...to mal za to,že chcel pomaly vidieť cez výpustný otvor až do motora  :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také mám servis a podle mě nemá na dílně zákazník co dělat.V případě úrazu jsme za to my zodpovědni.Na to jsou vymezené zóny.Takhle je to i v nějakém zákoníku bezpečnosti práce a při školení nás na to upozorňují.

Chápu zákazníky,že chcou být u auta,ale na druhé straně-buď budou důvěřovat,nebo ať si to dělají sami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto jezdim jen do provereneho servisu kde pokud to je na chvilu tak si sednu do kresla a prolistuju kde co najdu , popripade prolezu celej showroom a v jeste lepsim pripade projedu predvadecky na placu. Ono clovek by se nemel motat mechanikovi pod rukama , nedost ze to zdrzuje tak popravde , KDO Z VAS MA RAD JAK SE MU NEKDO PRI PRACI CUMI NA RUCE :D takze syncy zaklad je dobry servis a hlavne duvera v nej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ani nevadí,že někdo čumí pod ruky a že se na něco ptá-pokud je čas,ale vadí,že stojí pár cm ode mě a já prostě potřebuji kolem sebe místo na pohyb a né abych ještě dával bacha kam a jak se pohnout.onehda jsem něco dělal v autě a rychle jsem se zvedl a vstanul a "čumil" dostal pořádnou ránu do hlavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ideální kompromis asi bude sednout si s kávou a přes prosklenou stěnu sledovat práci na autě - samozřejmě při dostatku času. Ale já tohle nedělám, ráno cestou do práce auto šoupnu do servisu a odpoledne cestou domů ho vyzvednu. Nemám čas a ani chuť tam u toho čekat. I když důvěra v autorizované servisy je u mě poněkud nahlodaná letitými zkušenostmi. A ani netuším, jestli "můj" servis toto umožňuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...