Přejít na obsah

Zadní bubnové brzdy


italik

Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...

Matka nemá s bubnem nic společného. Ta drží náboj kola.Otvorem po kolovém šroubu vidíš pružinku Na tvém foto je to ten otovor vpravo Ta pružinka stahuje klínek od samostavu Dovnitř zasuneš šroubovák trochu si pootočíš nahoru a klínek šprtneš nahoru - tím povolí samostav a čelisti se stáhnou Pokud buben nejde pobouchej trochu kladivem ,aby se uvolnil. Samozřejmě první musíš vyšroubovat ten křížový šroubek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi připomnělo - ač už jsem repasoval xy bubnových brzd a troufnu si říct, že nejsem žádný začátečník (ovšem ani konečník), tak se mi před zimou přihlásila brzdová soustava na mém Combu. Připravil jsem si vše potřebné na výměnu a začal sundávat bubny. Po asi hodině nadávání, kujvování mi došlo proč nešly dolů - po vjezdu do garáže jsem automaticky zatáhl ruční brzdu. :D Trapáááás... Nikomu to neříkejte, ano? Po tomto odhalení už šlo vbše jako po Ramě. :D

Mokros: Hodně ščestí zítra - a tu matku uprostřed opravdu nepovoluj... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové

Všem děkuji za rady a aktivity v tomto tématu... ;)

Dám tady pár fotek ať se kouknete jak vypadal můj zadní brzdový systém :D no hnus problém vyřešen...

První dvě fotky levá strana, a 2 další fotky pravá strana ale to je asi všem jasné ;)

post-60892-0-59784500-1361093582_thumb.j

post-60892-0-34926100-1361093634_thumb.j

post-60892-0-35392100-1361093641_thumb.j

post-60892-0-50866000-1361093650_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já právě myslím, že je jen utrhnuté na nýtech a posunuté na čelisti. Však se podívej, má to "originál" hrany a přesto jakoby kus chybí. Podle mně je to urvané a posunuté. Jak to teď na čelisti drží a nespadlo to když sundal buben, nevím, ale možná tím, že jak je to mastné tak jen tím mastným bordelem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No četl jsem vaše odpovědi a nevím na pravé a na levé straně je to stejné vypadá to jako by tam kus obložení chyběl, a mastné to není teda nebylo vůbec, jinak jsem se díval na nové obložení a tam to taky tak je.

http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/autodily-skoda/octavia/brzdovy-system/desticky-celisti/808-bubnove-celisti-octavia-od-r-97.html

Editováno: , autor: Mokros
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...