Přejít na obsah

Autobaterie - jaký typ + výměna (postup)


tomson1

Doporučené příspěvky

Já tam mám nyní po 6,5 letech - 77Ah Varta Silver - a mega spokojenost - takhle mi moje bývalá Akuma 61Ah nikdy dobře nestartovala!

Přesto že jsem garážoval - cca po dvou letech když jem jednu jedinou noc musel mít v mrazech -15C venku - málem jsem s ní už nenastartoval.

 

77Ah - od Varty Silver - je asi to největší co tam dostaneš - a kastlik ješte v pohodě zavřeš - odzkoušeno LIVE  ...víc už se tam opravdu asi nevejde :)

A s tou vyšší = lepší capacitou je to opravdu tak! ... pokud vám přibudou spotřebiče - a jako třeba moje žravá navigace COLUMBUS s oblokem videa ...pak volte rozhodně větší kalibr baterky - je to od 61Ah - k 77Ah - jen o 500Kč více ... a pokud vydrží zase další 6let - pak je to zanedbatelný"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím,


 


já osobně používám v Octavii II 1.6 MPi, 75kW ( 2007/12, předface ) Elegance + LPG, autobaterii Varta Black Dynamics 53 Ah a 470A, ale zdá se mi to asi málo, už jí mám 3 roky, napětí drží kolem 12,5 V a starty jsou celkem v pohodě, ale poslední dobou cca půl roku mi občas po ubrání plynu pohasnou světla, je to zlomek vteřiny, ale stejně.


 


Tak jestli je to baterii a nebo ne ?


Nebo by měla být v takové motorizaci silnější ?


 


 


" Nevím kde jsem vzal 45 Ah, ale je to 53 Ah a 470A "


 


Prosím o názory a doporučení.


 


 


Děkuji


Editováno: , autor: warsmash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že při ubrání plynu (při volnoběhu) pohasínají světla není "problém" baterie, ale alternátoru. Do jisté míry je to ale normální. Při nižších otáčkách má alternátor malý výkon a pokud jsou zapnuté i další spotřebiče, nestačí alternátor při nízkých otáčkách pokrýt spotřebu, sníží se napětí a to se projeví pohasnutím světel. 

 

Takže by to mělo být v pořádku, preventivně zkontrolovat dobíjení (ale když pohasínají světla, tak by mělo být napětí dostatečné, větší snad nebude) případně externě dobít baterku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím,

dostala se mi do rukou 5 let stará baterka 61Ah z Fabie 1.9TDI PD 74kW. Byla tam z výroby, má najeto 300tis km, ale naprostou většinu dlouhé jízdy po dálnici (Praha - Brno). Ten diesel startovala i v -5°C do poslední chvíle bez problémů. Chtěl bych se zeptat, jestli touto 61Ah můžu nahradit současnou 44Ah baterku stejného stáří (a polovičního nájezdu km), kterou mám také z výroby v Octávce (1.6 MPi)? Jestli nemůže vyšší kapacita něčemu vadit? Pozoruji při delším stání, že když jdu pro něco do auta, tak zhasíná vnitřní osvětlení po pár vteřinách. Jezdím taky převážně dlouhé trasy (150km+). Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím, tak dnes ráno jsem již nenastartoval, přitom vůz v garáži (O2 1.9TDI MR2005). Jak již jsem psal dříve, mám tam 4 roky starou baterii Varta Silver Dynamic 63Ah, 610A. dal jsem to na nabíječku (obyčejná) a za cca 45 min netekl žádný proud a auto nastartovalo, přitom před 2 dny když bylo -15 tak bylo auto 2 noci venku a v pohodě potom nastartovalo. Na baterii je při volnoběhu a zapnutých světlech a topení 13,8 V.

 

Mám se podívat po nové baterii nebo by to mohlo být i něčím jiným (nabíječkou, alternátorem...).

 

Pokud bych kupoval novou, někde jsem tu četl, že se tam vejde až 77Ah, mám ještě ten plastový kryt, tak si nejsem opravdu jistý, jestli ji tam dám, máte jí tam někdo?

 

A dá se někde na Vartě zjistit datum výroby a ne jenom prodeje?

 

Obvykle jezdím denně 2 x 40 km, ale teď přes vánoce to byly jen krátké cesty např. 4 x 10 km.

 

Díkes.

post-23830-0-03012900-1420010048_thumb.j

Editováno: , autor: jirka.king
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty krátký jízdy jí dávají zabrat a záleží kolik měla před nima ale to krátký nabíjení něčemu napovídá. To dobíjení měřím přímo na altíku. Posledně se mi sesypala Bannerka po 3,5letech. Nabitá do hodiny na 12,8 a za 2hod už měla jen 12,3 (vyndaná z auta). Nejsem zastáncem že čím větší tím lepší. Nemám v utě nic extra a z výroby byla 61AH, teď mám 62AH a ta Bannerka byla 74AH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam taky plastovy obal baterie a baterii VARTA Silver Dynamic 77 Ah, 12 V, 780 A, E44. Kupoval jsem ji v dubnu 2013 za 2170,-. Je fakt, ze ta kapacita asi k nicemu neni, ale cena byla prijatelna a startovaci proud skvely. Starty i v zime naprosto v pohode. Za me muzu doporucit. (I kdyz dlouhodobou zkusenost nemam, rok a pul moc neni...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...