Přejít na obsah

Rozvody 1,9 TDI PD


Doporučené příspěvky

uz presne neviem, ale v original servise ma to stalo okolo 11000,- Sk

a menili nielen rozvody aj pritlacnu kladku a vodnu pumpu.

Pumpu menia skoro na kazdej TDI PD aj na VW Golfe.

Je to dost, ale nalepili tam nalepku hovoriacu o prevedenej vymene,

a do servisnej knizky poznacili zaruku dalsich 90000km na rozvodovy remen

a škody spôsobené jeho poruchou.

Mali by to kontrolovat kazdych 30000km, ale povedali ze to nikdy nikomu nekontrolovali, lebo je tam spatny pristup a musia ist dole nejake plechy.

Preto na to ze je vlhka vodna pumpa prisli az teraz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
Nechci tě zrazovat, ale pokud blbě napneš řemeny, tak dost pokur*víš motor.... V servise máš záruku... 12tis. Czekokreditů není zas tak moc... :palec2:

jasne pohoda.. ved ja to robit nebudem :) iba som chcel vediet co si mam zohnat a aka narocna je vymena... je mi jasne ze to treba dat spravit odbornikovi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
:help: Pls nevíte někdo jek poznám jestli mám přeskočenej rozvodový řemen? Jsou na řemenicích nějaký rysky? Motor je v bouraným autě a chci to prodat, tak potřebuju zjistit jestli je dobrej.Dík :help: Editováno: , autor: Louda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:help: Pls nevíte někdo jek poznám jestli mám přeskočenej rozvodový řemen? Jsou na řemenicích nějaký rysky? Motor je v bouraným autě a chci to prodat, tak potřebuju jestli je dobrej.Dík :help:

Jestli je to PD tak nahoru na vačku se strká 6mm trn a dolů je přípravek co se nasadí na ozubení a svím kolíkem zapadne do díry na bloku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ví někdo jestli se dají použít-zaměnit rozvody na pédéčku.Mám rok 2001,váýměna po90 tkm a teď jsem koupil rozvody na novější model kde je prý výměna po 150 tkm.Řemen je stejný a pumpa taky.Rozdíl je jen v kladkách.Nechce se mi jen věřit,že byly dva bloky motorů.Má někdo zkušenost?Dík!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že si se unáhlil. Mám taky PD po 90.000 km a zjišťoval jsem v servisech škoda jak to je a pokaždé mě řekli, že je tam rozdíl... Je fakt, že jsem se neptal v čem. Koupil jsem ty správné a doporučuju to raději i tobě. Pak to rozděláš a budeš koukat jak trubka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...