Přejít na obsah

Motor běží na tři válce


Tomas.cz

Doporučené příspěvky

  • o 3 roky později...

Z času na čas sa mi stane, že auto ide na tri valce za studena, ale už pri jazde... Po 20 s sa zapojí aj ten štvrtý... a všetko ide ako ma. :)

Vypisuje mi to tieto chyby:

16514 - rada valcu 1 - sonda 1: chyba v el. obvodu

P0130 - 35-10 - - - Sporadická

16686 - valec 2 zjisteno vynechavani zazehu

P0302 - 35-10 - - - Sporadická

Nestretnul sa už niekto s tým?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z času na čas sa mi stane, že auto ide na tri valce za studena, ale už pri jazde... Po 20 s sa zapojí aj ten štvrtý... a všetko ide ako ma. :)

Vypisuje mi to tieto chyby:

16514 - rada valcu 1 - sonda 1: chyba v el. obvodu

P0130 - 35-10 - - - Sporadická

16686 - valec 2 zjisteno vynechavani zazehu

P0302 - 35-10 - - - Sporadická

Nestretnul sa už niekto s tým?

Jj stretnul,mám 1.4 Mpi rv.2000 motor AME. Toto se mi stává jen při venkovnívh teplotách k nule nebo pod bodem mrazu.Nastartuju v poho ale jen na tři to trvá cca 2 vteřiny a jde na čtyři.Potom v jízdě už nevynechá.Když potom někam dojedu a chcípnu to a potom za delší dobu nastartuju tak v poho ale nesmí úplně vychladnout.Svíčky jsem už měnil i přehazoval ale nic platné,zkusím někde půjčit tu zapalovací lištu a uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Změř tlaky ve válcích a případně nastavit ventily i přesto že to má hydraulický nadzvedáky,dělá se zákl. nastavení,to LPG docela zatlouká sedla,pak jde o to jak tam zapojený elektro co se týká plynu,vždycky ho..da rozstříhaj kabely ke vstřikům,jestli se to někde nekostří a nezůstává otevřenej vstřik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám skoro obdobný problém auto hlavne pri štarte niekedy ide iba na tri valce.jeden stale vynecháva .Ani v servise nevedeli vymenili všetko a nič,kedže tato chyba je nepravidelná nebavilo ma tam chodiť a stále platit za nič.Rozprával som sa z jedným a ten mi povedal či to nerobí softver ridiac.jednotky alebo alarm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že si s tím neporadí to je jejich reklama,ale v alarmu to není,ten to blokne komplet,buď pojede nebo vůbec nenatočíš

a ve flashi bych to taky nehledal,zkontrolovat to mechanicky,vstřiky,ventily,hydroštely,tlaky atd. aby to bylo vše ok,pak existuje multimetr a osciloskop a hledá se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Flash je pevně daný soft pro řízení motoru a pokud auťák jezdil do teď tak nevidím sebemenší důvod se v tom hrabat!!!!

Výměnou vstřiků jsi vyloučil pouze jednu možnost z jmenovaných,výměna neznamená oprava!!!

Hledej dál a doporučuju ne výměným způsobem :kol-33:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...