Přejít na obsah

Garanční, servisní prohlídky.


libero

Doporučené příspěvky

ak ho chceš vymeniť,tak ho vymeň...zle neurobíš

ak to necháš na PP,tak sa tiež nič zlé nestane..pri tvojich častých krátkych trasách možno tých ďalších 26tkm ani nedosiahneš..RJ motora si ťa povolá na servis oveľa skorej a to na základe ubehnutého času...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevedel som že RJ si to ustriehne ,nikde sa to nespomína,práve preto som sa chcel poradiť,díki.Ako by táto výmena mala prebehnúť,mám isť k predajcovi a požiadať o predčasnú výmenu oleja?Nebudú mi chcieť nabulikať aj nejaké iné úkony aby si zarobili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se to tak vezme, tak ani nemusíš do autorizovaného servisu, jen zajet někam (nebo i sám), vyměnit olej a filtr a nevynulovat interval a pak, až počítač zahlásí, jet na klasickou výměnu oleje do autorizovaného servisu. :) 

Každopádně s tímto stylem ježdění tě palubní počítač pošle do servisu už klidně po 20 000 km, proto je to "proměnlivý interval", ten narozdíl od "pevného", který počítá přesně 15 000 km, nebo 365 dnů, je nastaven na dva roky, nebo až je to potřeba, maximálně 30 000 km. On si vypočítá, v jakém stavu je olej a pošle tě do servisu, až bude čas. Ale tu první výměnu občas lidé doporučují podniknout už třeba po 5000 km. Já jel klasicky až po 15 000 km a nějaké výčitky jsem z toho neměl. :)

Pokud ale jezdíš jen krátké trasy, možná bych popřemýšlel o změně intervalu na pevný (15 000 km nebo jeden rok). Já sám jsem na long-life interval najel asi 300 000 km a bez problému, ale většinou po dálnicích. To jsem pak jezdil do servisu po nějakých 28 000 km. Pokud budeš jezdit jen krátké trasy, počítač tě nažene do servisu třeba po 20 000 km, tak se to nevyplatí, jelikož long-life olej je mnohem dražší, než normální. Ale to je jen taková moje myšlenka. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm,tak táto odpoveď ma celkom potešila,lebo vôbec netúžim navštíviť autorizovaný servis kvôli výmene oleja. Priateľ čo mi doteraz robil servis na predošlé auto mi vymení olej.Asi je jasné že rovno vymením aj palivový filter.Takže týmto zásahom nestrácam záruku?Čo keď neskôr predajca zistí že nie on je ten kto robí prvú výmenu oleja,nebude vyskakovať?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

icosom:

A jak by to mohli zjistit. Težko budou dělat laboratorní rozbor. Já sám jsem už měnil 2x. Taky mám LL, ale 30000km se mě zdá opravdu moc, zvláště u nového motoru, který se zabíhá a přirozrné je že bude mít více mechanických nečistot. Měnil jsem při 7500, potom 15000, vždy s filtrem. A PP si pořád vede svou, že mám měnit ve 30000.

Dále se rozhoduji, jestli mám měnit v 10000 nebo 15000. Taky mám dost krátkých jízd. A na tom šetřit nechci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voice:

samozrejme že som to napísal odveci mal som na mysli olejový,palivový necháme na pokoji...

jipol57:

No myslel som že by to mohli zistiť podľa toho že na vypúšťacej skrutke ostanú nejaké stopy po kľúči alebo tak nejak...

Urobím to tak že vymením okolo tej 5.000-ky,plus mínus a budem mať pokoj v duši,nič tým podľa všetkého nepokazím a potom

si počkám na výzvu z PP.A keď sme už "skoro" pri vlastnej výmene ako zistím presne aký olej v tom mám teraz? Lebo na taký istý by som mal aj meniť,či nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To moc neřeším aby byl stejný, tuším že jsem se tady někde dočetl že výrobce dává castrol. Hlavně aby to odpovídalo požadavkům výrobce - normě VW. Já dávám toto http://www.oleje.cz/p/q8-formula-v-long-life-5w-30-1-l-nalevany--90 Splňuje normu 5W-30 - VW 507 00. Alespň to píšou. A bydlím blízko, chodím si pro něj pěšky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu prispejem aj ja do mlyna:

1. Prvý olej by som preventívne vymenil po 5 tisíc km, aby som z motora dostal von prvú "špinu" z výroby, a zo zábehu, kým si jednotlivé časti motora "sadli".

2. Neviem ako to je teraz, ale na jednom fóre som čítal že niekomu (takže JBP/JPP) pri premenlivom intervale auto chcelo olej už po 8 tisíc km, lebo jazdil mesto a krátke trasy. Ja by som pri nafte menil ten olej max. po jednom roku, alebo tých 8-10 tisíc km. Ja napr. jazdím veľa v meste krátke trasy, preto mením olej každých 5-6 tisíc. Dlhšie ako jeden rok by som olej nenechával v aute preto, lebo sa začne oxidovať a postupne v ňom začnú rôzne chemické reakcie, ktoré degradujú jeho kvalitu.

3. Olej treba dávať určite podľa schválenia. Ak ma pamäť neklame, tak v manuáli bude pre tento motor aj v prípade skráteného intervalu VW 507 00. Takže čo sa týka oleja, moc toho nevymyslíš, lebo týmto schválením sa robia iba 5W-30-ky, všetko LL. Poradiť ti môžem iba toľko, že kúp nejaký značkový olej, ideálne originál balenie, nie rozlievaný, lebo tam nikdy nevieš čo ti nalejú.

4. Čo sa týka výmeny, môžeš vymeniť aj u známeho, ale je to na zváženie. Každý normálny značkový servis ti totiž akceptuje vlastný olej/filter a vymení ti ho. Tie lepšie ti kvôli tomu nezrušia ani záruku mobility, a keď im všetko donesieš, tak výmena ťa aj s pomocným materiálom bude stáť okolo 10 €. Výhoda v značkovom je aj to, že ti výmenu zapíšu aj do počítača a dostaneš aj pečiatku do servisnej knižky. Ak budeš raz predávať auto, bude to síce drobnosť, ale bude to zvyšovať hodnotu tvojho auta, lebo jeho história sa bude dať reálne overiť cez ŠA. Ja som takto zopár jazdených áut kontroloval pre kamoša cez značkový servis a okrem stočených kilometrov (to by nám ešte ani tak nevadilo) sme zistili že na niektorých autách preťahovali ešte aj premenlivý servisný interval (Octavia, prvá výmena pri 35 tisíc), alebo niekde chýbal jeden záznam o výmene oleja ešte v čase keď bolo auto v záruke. To samozrejme neznamená že ten olej nevymenili napr. v neznačkovom servise, ale už to niečo vypovedá o majiteľovi auta a o tom ako sa o neho staral, a samozrejme tam je stále to riziko, že ten olej 60 tisíc km naozaj nebol vymenený. Nehovoriac o tom že aj každá výmena presne po 30 tisíc vypovedá o tom že predchádzajúci majiteľ ignoroval aj PP. Ten totiž pošle na výmenu každého skôr. Ešte som nepočul že by PP pri premenlivom intervale nechcel niekoho jazdiť na ten istý olej 30 tisíc. Samozrejme je to možné, ale to by sa muselo jazdiť stále iba po diaľniciach dlhé trasy a celý čas 90-kou,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ivan,dík za Tvoje postrehy,myslím že spolu s ostatnými sme túto tému celkom vyčerpali.Dnes som objednal Castrol Edge 5W-30 4L a spravým výmenu oleja za nejakých 1500km. Zastavým sa u predajcu a opýtam sa na cenu výmeny oleja,som zvedavý na koľko sa cenia.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výmena oleja a filtra je podľa normočasu do pol hodiny, tj. aj najdrahší servis sa musí pri Fabii zmestiť do 15 € za prácu a 2-3 € za pomocný materiál. Filter cca. 10-15 € v servise, na internete lacnejšie. A cenu ti pravdepodobne nepovie predajca ale príjmací servisný technik. ;-)

 

P.s.: Dúfam že si to nenapísal iba preto že to považuješ za samozrejmosť, ale pre istotu: určite vymeň aj olejový filter.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem se objednat na prohlídku po třech letech-což je jen olej. A bylo velké překvapení, technik na mě pamatuji si, že vy si nosíte olej svůj, tak to hned píšu. Povídám, nebo už máte normální ceny, a on říká, že nikoliv a celkem chápavě říkal, že to tak prostě je, že např longlife se dá koupit za 200 a oni ho pálí za 800, takže taky nikomu nedělá problémy s vlastním olejem. Celkem mile podiskutoval a překvapil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V servise, kde jsem pracoval, byly určeny sazby za hodinu dle auta - Felda, Fabia, Octavia,... Na SERVIS VÝMĚNY OLEJE ( tj. výměna motorového oleje + filtru ) je norma 50 časových jednotek ( 100 časových jednotek = 1 hodina ), tedy půl hodiny. Nikdy se nepočítalo nic navíc. Když si zákazník přinesl vlastní olej i filtr, neměli jsme s tím žádný problém, ovšem výrobce nás pak tlačil do toho, že když se pak chlapovi něco stane s motorem, nedrží tam výrobce záruku, příp. se jen podílí nějakou částí na opravě ( tzv. KULANCE ). Takže půl hodiny práce u Fabie bylo zhruba 300,- Kč + se účtovala ekologická likvidace oleje + olejového filtru a v pomocném materiálu byl těsnící kroužek pod vypouštěcí šroub. Celý proces, když sis přinesl svůj olej + filtr vyšel na cca. 350,- Kč. Žádná další započatá hodina a podobně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z tohto dôvodu si nechávam do servisnej knižky zapísať aj presný typ oleja vrátane schválenia VW. Môžem prísť akurát o záruku mobility, ale o záruku na auto/motor nie, lebo som dodržal všetky inštrukcie podľa servisnej knižky.

Keď bude mať servis normálne ceny za olej a filtre, tak aj tie budem kupovať u nich, ale kým si účtujú 30 € za liter, a skoro 2x toľko za niektoré originálne diely, dovtedy nemôžu očakávať že budem všetko kupovať u nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u mne tedy jen v zakázce a ve vyúčtování místo ceny uvedeno vlastní olej, nic víc. Na záruku jsem nechal vyměnit palivové čerpadlo, i když to nemá s olejem nic společnýho, tak žádné pupínky a problémy. Předpokládám, že ani u motoru by nebyly problémy, a že ty vlastní oleje se berou tak, že buď mám to co tam patří a nebo mi to tam nedají a nebo s poznámkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to odpovídá cenám ve Škoda servisech, jde o štempl. Prohlídka karoserie na korozi je u těhle aut super, přijde technik za mechanikem a řekne: Co to je? Room? Jasně, ty nerezaví, píšu bez závad.. :kol-45:  :kol-35: Tzv. styl jarních a zimních prohlídek za 99,- Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...