Přejít na obsah

Garanční, servisní prohlídky.


libero

Doporučené příspěvky

asi myslel,jestli uxistuje soupis položek povinných,olej,filtr..a nepovinných položek,které by byz tvého souhlasu neměli kontrolovat a tím pádem i zpoplatnit..takové ty desetikoruny navíc za dolití ostřikovače,kontrola ramínek a podobně..to bych taky fakt nechtěl platit.. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V autorizovaném byl, soupis položek je jen na faktuře jestli myslíš tohle, ale tam je jen filtr a práce, podložku a ani žádné čističe si nefakturovali, prostě nevím co máš na mysli, sorry ale musíš mi asi ukázat jak to má vypadat, to co chceš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to,ale musí byť zohriaty olej,nechať dobre vykapkať,pri vypúšťaný oleja musí byť vonku aj filter a ešte vyťahujete olej aj z držiaka vložky olej.filtra..tak??...ale aj tak mi to nejde do hlavy,že tých 5l je uprostred mierky.....

teraz si ale zober,že to niekomu takto urobia (že vyúčtujú 5l) a nebude dotyčná osoba u výmeny,tak bude zle-nedobre,že ho oj*bali na oleji  :kol-44:  ...hlavne,keď si prečíta koľko tam má ísť podľa tabuliek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám predpísaných 4,6 l a je to presne medzi ryskami. Lenže klasický scenár v servise je po výmene naštartovať, vypnúť. ihneď skontrolovať hladinu oleja kde nameria nízku hladinu pretože olej ani nestihol stiecť späť do vane. Takže doliať liter ihneď kontrola, olej na max a dovidenia. To, že pri kontrole neskôr bude olej už cez max je pre servis nepodstatné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1,2 TSI 77kW → 3,9l oleja (môj príspevok vyššie)

1,2 TSI 63kW → 3,6l oleja (príspevok od mida)

 

to si ten systém robí prd*l  :kol-44:  

 

V návode sa píše 3,6 litra, ale v reále to je naozaj 3,9. Bol som pri poslednej výmene oleja na mojom aute a tých 3,9 litra tam museli naozaj naliať.

Mal som vlastný olej a vrátili mi 0,1 litra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si necháš do auta namontovat LPG, přijdeš o záruku těch věcí, se kterými je zástavba LPG spjata, případně se bude provádět tzv. kulance, kdy se bude škodovka podílet z nějaké části na reklamovaném materiálu a práci. Nebo se na tebe vykašle úplně. Při každé záruční či kulanční opravě technik vyplňuje v programu tabulku, jaké jsou na autě provedeny zásahy, změny či úpravy oproti klasice. Tam je pak kolonka - vozidlo je přestavěno na LPG.

Editováno: , autor: Hosha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...