Přejít na obsah

Garanční, servisní prohlídky.


libero

Doporučené příspěvky

Včera som bol na neplánovej predčasnej servisnej prehliadke v AUTOBORS Vojtechovce z dôvodu že som musel meniť predné pneumatiky (oboje poškodené) kvôli našim rozjebaným cestám. Olej vlastný, filtre vlastné. Toto mám na faktúre:

 

Servisná prehliadka: 42,24 € (2,2 NH)

Vyčistenie klimatizácie: 11,52 € (0,6 NH)

Výmena pneu 6x (4x obutie, 2x vyzutie): 23,04 € (1,2 NH)

Vyváženie kolies 4x: 11,52 € (0,6 NH)

Geometria: 30,72 € (1,6 NH)

Uskladnenie nebezpečného odpadu: 8,38 €

 

Podložka: 0,48 €

WD: 1,14 €

Silikón: 4,64 €

Odmasťovač: 3,30 €

Čistič klimatizácie (polovica mi zostala): 22,21 € 

Lepiace závažie 120g: 2,40 €

Drobný pomocný materiál: 2,38 €

 

Celkom: 164,45 €

 

Vlastný olej Mobil1 New Life 0W-40 (VW 502.00): 43,44 €

Olejový filtr 03C115561D: 6,88 €

Kabínový filter 6R0819653: 18,17 €

Doprava: 2,37 €

 

Zatiaľ celkom 235,31 € bez vzduchového filtra ktorý už doma mám, ale nebol ešte menený.

Dve nové zimné pneumatiky ma budú stáť ďalších 180-200 €.  :kol-26: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem včera na první garanční prohlídce po roce/15.000 a super cena 2.036Kč Magnum vyškov

 

Prohlídka po ujetí 12.000km + výměna oleje + kontrola brzd

 

Servis výměny oleje             220kč

Shell 5W40                          300kč/L 

Filtr  Ol TSI od9.3.2010       251kč                  

drobný a pomocný material 11kč

 

celkem s DPH                      2036Kč

Editováno: , autor: Escrito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veď som netvrdil že nebol v autorizovanom, ale jednalo sa iba o výmenu oleja, filtra, resetovanie PP a +neviem čo ešte robia pri výmene oleja, a tá cena 220 Kč zodpovedá práve 0,5 NH v normálnom vidieckom/malomestskom servise za tieto služby. Ak by sa jednalo o veľkú garančnú prehliadku, tak to pod 1000 Kč za prácu nebude, čo potvrdzuje aj môj rozpis.

 

V Bratislave NH pre Fabiu dosahuje aj 35 €. V autorizovanom servise 25 km od mesta to už je menej ako 14 € za NH, podľa toho som vydedukoval že určite nebol v Prahe, alebo inom veľkom meste.

Editováno: , autor: Ivan Horváth
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne byl jsem na servisní prohlídce, mám potvrzenou servisní prohlídku a záruku mobility v servisní knížce. Mě se zdá že v tomto servisu první prohlídku při 15.000km nebo rok takto dělají. Při předchozím autě jsem to také tak měl a druhá byla už dražší. Ono je to logické co by asi při 12.000km nebo roku dělali, netahájí zbytečně z lidí peníze. Servisní knížku mám potvrzenou a olej vyměněný a to je pro mě důležité.

Jsem z Brna a do Vyškova 25km se mě vyplatí zajet

 

http://centria.skoda-auto.com/cze/magnumcar/Pages/home.aspx

Editováno: , autor: Escrito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl včera ve Škodovce na roční prohlídce při přejímce pod autem louže oleje a předávací technik dělal jako by si toho nevšiml kdybych se nezeptal co to je tak by mě tak nechaly odjet. Po otevření kufru celej motor ze předu a kryt motoru dolitej od oleje, odvezli to očistit do dílny (prej se mechanik netrefil).

Po kontrole doma jsem si všiml že olej nalili i na cívky takže jsem musel demontovat kryt cívek a otřít z nich olej, potom ještě z krytu vzduchového filtru, vstřikovačů, čela kapoty atd. Zkrátka servis značky Škoda co dodat?

post-65418-0-03704800-1364555219_thumb.j

post-65418-0-47838100-1364555246_thumb.j

post-65418-0-61959000-1364555267_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo kastrol 5W-40, jinak vlastní mám doma Shell Helix Ultra 5W-40 vyhodily mě s ním. Slavkov je na druhou stranu (my tady máme jezdce-závodníka)tak snad tam máte lepší servis teda jestli to tak jde napsat protože podle Škodovky jenom s autorizovaným servisem poznáš tu nejlepší péči a nejvyšší kvalitu. Tak nevím jestli není lepší se na tu jejich Záruku Mobility vykašlat? Vloni mě přelili olej o 5mm nad rysku max a při předávání mě tekl olej po světlometu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne byl jsem na servisní prohlídce, mám potvrzenou servisní prohlídku a záruku mobility v servisní knížce. Mě se zdá že v tomto servisu první prohlídku při 15.000km nebo rok takto dělají. Při předchozím autě jsem to také tak měl a druhá byla už dražší. Ono je to logické co by asi při 12.000km nebo roku dělali, netahájí zbytečně z lidí peníze. Servisní knížku mám potvrzenou a olej vyměněný a to je pro mě důležité.

Jsem z Brna a do Vyškova 25km se mě vyplatí zajet

 

http://centria.skoda-auto.com/cze/magnumcar/Pages/home.aspx

no po roce se servisní prohlídka nedělá, až po dvou letech nebo 30 000 km,. to je i podle faktury jen výměna oleje, na faktuře není položka "servisní prohlídka se zárukou mobility", to stojí tak 700 tuším :)

jian s tou mobilitou, oni to potvrzují jak se jim zachce :D někdy po roce, někdy po dvou

Editováno: , autor: HjM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ales-r jak tě mohli vyhodit s vlastním olejem dle patřičné specifikace VW ?, jel bych jinam, jsem čerstvě po 2.longlife servisu O1 při 53tis.km - olej, svíčky, palivový a vzduchový filtr - vlastní, filtr olejový, klimy a brzdovka - servis, cena 3.150,- potvrzená serviska i s mobilitou, vše OK, ochota samozřejmost

1. LL servis při 26tis.km stál 1200,- olej vlastní

 

kdyby měl výrobce zájem tak bude monitorovat podobné fora a udělá si opatření k ušmudlaným servisům sám a evidentně ho nezajímá zpětná vazba při péči o jejich výrobek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napis ktery to byl servis.. napada me Modrice auto bayer nebo Kurim...  ja s autorizovanym koncim po zaruce a budu to vozit do svyho.. vyhodili te ze svym olejem? pak bych jim rekl slusne-naschledanou, tady me uz neuvidite... skoda servisu je v brne i kolem brna asi 10..

Editováno: , autor: JirkaBrno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne záruku nemám ale nechával jsem si prodloužit záruku mobility, jedno 10tisícové město hned u Brna.

Výměna oleje, olejového filtru, brzdovky, kabinového filtru, dezinfekce klimy, prohlídka 30000km, kontrola sbíhavosti a brzd i se slevou 10% za 4650Kč.

Porsche Brno , prohlidka 30t km, olej, filtr, pylovy filtr, myti. cena 4500.. dojem nic moc, neopravili co jsem jim nahlasil, takze tam uz nejedu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj servis vlastní olej nepovoluje přišly by o peníze (nařízení hamižného majitele) kontroluje techniky ale aby kontroloval co se děje na dílně to ne. Za dalším servisem bych musel dojíždět a co bych tam min 4hod dělal. Jméno servisu nenapíšu nechci mu dělat zbytečný zle ale klepl jsi hřebíček na hlavičku. Kdybych měl jámu a garáž tak si to udělám všechno sám a pořádně. Jinak servisů je tady hodně ale kvalita nikde tchán dal auto jinam a dodrbaly mu motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...