Přejít na obsah

Funkce Corner mlhových světel


Petrrr

Doporučené příspěvky

Ahoj, rád bych se optal těch znalejších, zda-li jde u Rapida (stejné to bude asi i ostatních modelů), který ofigo nemá připlaceno (2500kč) za Corner funkci (přisvicování mlhovky do zatáčky), toto aktivovat např. přes vag nebo diagnostiku? Nebo je tato funkce technicky odlišná u mlhovek s nebo bez funkce Corner a vyžaduje krom jiného jiné díly apod. ? Díky, zatím tuto informaci nikde nemohu získat a všichni víme, že přes Vag se dá aktivovat a deaktivovat kde co :-) tak proto se ptám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, sice Ti nerozumím ani slovo,  :kol-27: , ale vyplývá z toho, že je to složitější než bych čekal a tak je to pro mne asi paséé, vzhledem i k záruce bych se asi nerad do takových to operací pouštěl. Tempomat nemám  :kol-26: . Ale díky za odpověď, konečně se někdo ozval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 5 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

tahle funkce je super a ikdyz neni treba ucinnek nikterak ohromujici, tak je to porad lepsi nez nic. nekdy si toho nevsimnu a nekdy jsem prekvapenej jak moc to pomaha. napadla me ale jedna vec. co se stane pri zarazene zpatecce a natoceni volantu doprava? uzitecna by byla rozsvicena leva mlhovka. samozrejme jsem to zkousel a vysledek me potesil. pri zarazeni zpatecky se mi roznou obe mlhovky :-) to je super vec, kdyz se vyjizdi potme z mezi aut, pekne to osviti jejich boky, takze vim, kdy a kolik muzu tocit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Nechápu, jak můžete psát, že corner funkce je bezvýznamná. Musí to pěkně osvětlovat v zatáčkách vozovku do stran. Zkuste si v noci rozsvítit samotné mlhovky a úplně stejné je to pak na jednolivých stranách, když zatočíte.

Já tuto funkci uvítám, kdysi když jsem měl předchozí auta tak jsem jezdil v serpentýnách vždy s rozsvícenými mlhovkami a teď to půjde legálně  :kol-135:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MBDusane, až ho budeš mít. Tak si popovídáme. Jsou tu lidé co mají srovnání třeba s O2 atd. a Ti říkají, že u Rapida to nemá takový efekt, jak by člověk čekal. Dokonce corner u O3 je horší než co byl u O2 po fl. Nemohu hodnotit z vlastní zkušenosti, ale dle zkušenosti tady ostatních na tomto fóru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MBDusane, až ho budeš mít. Tak si popovídáme. Jsou tu lidé co mají srovnání třeba s O2 atd. a Ti říkají, že u Rapida to nemá takový efekt, jak by člověk čekal. Dokonce corner u O3 je horší než co byl u O2 po fl. Nemohu hodnotit z vlastní zkušenosti, ale dle zkušenosti tady ostatních na tomto fóru.

To by byly k ničemu i samotné mlhovky a to že by svítily špatně se mi nechce věřit.

 

Zkoušeli jste si večer na místě rozsvítit světla a podívat se v klidu co to udělá s osvětlením vozovky když zatočíte kola?

Editováno: , autor: MBDusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono se od corner fce asi očekává víc, než může ve skutečnosti nabídnout. Kolik světla navíc asi může vygenerovat 35W žárovka? Pokud máte v hlavních světlech NightBreaker +110%, jako já, tak to asi moc vidět nebude. A navíc funguje jen do kolika km? Do 50? Tou se většinou jezdí v osvětlených obcích. A mimo obec, pokud jedu malými rychlostmi, soustředim se spíše na vlastní jizdu než na sledování, jestli mi corner pomáhá vidět. Protože jsem nepoznal nic jineho (myslím tim corner fci) , řekl bych, že Rapid svítí dobře ve všech situacích.

Pravdou ale je, že si někdy v hluboké noci mlhovkama pomůžu k dálkovým, když není široko daleko živá duše. A těch 2x35W pak je znát.

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to dobrá věc v noci, když někam zajíždím, tak to osvětlí pěkně roh už od roviny nárazníku. Světla svítí až od půl metru nebo tak nějak. A ve dne se to hodí, protože řidiči co jedou proti tobě ví kam točíš. Já tady u nás v uličkách musím někdy uhýbat a manévrovat a od doby co mám corner mě se nikdo nesnaží se mi cpát do cesty, protože vidí jak manévruju a odhadne tak co mám v plánu. Je to dobrá věc, ale nevím jestli to stojí za ty peníze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mlhovky u Rapida v mlze jsou vazne temer k nicemu.. Oproti F1, F2, O2 je to opravdu hodne velke zklamani..

A co se corner funkce tyka, tak ja osobne nic moc pozitivniho nezaznamenavam, protoze dost ve vyhledu brani A sloupek, takze vidis vazne jen "kousek" svetla.

Editováno: , autor: M_ike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...