Přejít na obsah

Zadní stěrač


NILO.PRAHA

Doporučené příspěvky

Zdar chlapi, mám problém. Zehnal jsem si zadní stěrač z Roomstra a za boha ho nemůžu nasadit na moji fabku 1 krátkou. Nemůžu dostat to ramínko na ten kovový držák. To ramínko je prostě hubenější než ten kovový držák. Co s tím? Poradtě prosím Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi, mám problém. Zehnal jsem si zadní stěrač z Roomstra a za boha ho nemůžu nasadit na moji fabku 1 krátkou. Nemůžu dostat to ramínko na ten kovový držák. To ramínko je prostě hubenější než ten kovový držák. Co s tím? Poradtě prosím Díky.

máš komplet,nebo jen lištu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

ještě se zeptám, abych zachoval ostřik skla zevnitř stěrače, když dám raemno stěrače z O2 combi, jak to je s pasováním krytky pro stěrač? abych mohl ostřikovat skla (páč F1 combi má ostřik zvrchu ze zadního brzdového světla, a hatch zespod zevnitř stěrače.. Mám vzít krytku přímo na O2 combi a vyříznout od ní odtvor pro ostřikovač podle původní krytky F1? nebo na stěrač O2 combi bude pasovat krytka z Fabie 2 hatch (ta už to má přímo vyřízlý) nebo rovnou dát rameno i krytku z fabie 2 hatch a k ní aero lištu z O2 combi dík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chcem sa spýtať, teda ako to je s tým stieračom ja mám Fabiu I Combi, a chcel by som tam dať nejakú alternatívu Bosch ani tie bez ramienkové nechcem, najradšej ako ste tu písali buď z roomstra alebo OII ale neviem či pri mojej verzii, mám aké hľadať?

 

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

pomůže chemie - uvolňovač zarezlých spojů, nebo alespoň WDčko....pořádně to prostříkat, sem tam s tím zahýbal, při tom prostříkávat (skrátka aby se chemie dostala do spoje)..pak to nechat působit, optimálně den, nebo alespoň několik hodin a mělo by to pustit, ale i tak to chce trošku zabrat (hlavně bacha na sklo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Vzhledem k datumu myslím,že stěrač už má Matrixák vyměněný,ale položím také dotaz.U F1 combi jsem vyměnil komlet nové ramínko stěrače,ale v horní obvodu mi stěrač špatně stírá.Tedy spíš by se dalo říct,že nestírá.Je nějaký fígl jak to seštelovat? Jen řeknu,že krytka šroubu nikde nedrhne(ostřikovač je v horním brzdovém světle).Na krabici se stěračem byly nějaké obrázky jak to našponovat či co,ale nepochopil jsem jak a hlavně pčoč,protože je to celé plast.Až na ty plechové proužky co prochází po celé délce stěrače.Poradí někdo???Díky za každou opdpověď a radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...