Přejít na obsah

Zadní stěrač


NILO.PRAHA

Doporučené příspěvky

Chci se zeptat zda někdo má zkušenost s montáží zadního stěrače Valeo ? Viděl jsem ho pouze na jedné fabce.Několikrát se to tady řešilo a nevím zda se to vyřešilo.Možná to bude celý stěrač z nové Oktavie a nebo také z nějakého jiného auta třeba polo....budu vděčný za každou radu. :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat zda někdo má zkušenost s montáží zadního stěrače Valeo ? Viděl jsem ho pouze na jedné fabce.Několikrát se to tady řešilo a nevím zda se to vyřešilo.Možná to bude celý stěrač z nové Oktavie a nebo také z nějakého jiného auta třeba polo....budu vděčný za každou radu. :unsure:

Ak máš Combi, tak môžeš namontovať stierač z O2 Combi - presne ako spravil Maverick. Ak máš hatchback, môžeš smelo použiť stierač z Pola.

Rozdiel medzi hb a combi stieračmi je ten, že hb má trysku v oske stierača a combi má trysku hore v 3. brzdovom svetle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten sterac se mi nelibi, ale uz mam Maverickovu SPZtku :D:p Mave, ja prijdu na to, ze jsi tajny agent ze skodovky, uvidis ;):smich:-_-

Dle indicii, pracuje ve Skodovce :p - takze je to mozne ;)-_-:smich:

Tys zas vypadáš, podle všech indícií že neumíš jezdit a žes bobíka poslal v liberci protii postavenejm kuželkám :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten sterac se mi nelibi, ale uz mam Maverickovu SPZtku :D:p Mave, ja prijdu na to, ze jsi tajny agent ze skodovky, uvidis ;):smich:-_-

Dle indicii, pracuje ve Skodovce :p - takze je to mozne ;)-_-:smich:

Tys zas vypadáš, podle všech indícií že neumíš jezdit a žes bobíka poslal v liberci protii postavenejm kuželkám :p

No a ??? Vždyť se s tím nijak netajim, a asi mas pravdu, letel sem tam kilem a nevybral to. Policie CR mi dala pokutu jak svin za nedodrzeni predpisu :p:rock::disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam na Fabii Combi zadni sterac z Octavie II Combi a je to v pohode. Vypada to dobre a stira bez problemu.

taky ho mám, ale asi mám blbě vyhnutý okno páč přesně ve prostředku mi to blbě stírá :( , nebo taky to muže bejt stírátkem, nevim no :(:( , jinak stírá krásně!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se tedy líbi ten origo jako Martinovi.. -_- Ale taky nechává čmouhy dokonce dvě..tak asi budu muset koupit novou gumičku protože ty na benzínkách se mi zdají na jedno použití... ;) Jinak vím,že už se to řešilo ale byly to nekonečné...a nějakej závěr no nic moc...co koupit do předu? Mám tam origo klasiku a gumky ztvrdly a začínají "skákat" po okně..tak co?? Nové gumky ŠKODA nebo nějaký ty AERO?? :huh: Dík B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Neviete niekto či sa dá nejako opraviť a ak áno tak ako zadný ostrekovač.Je to krátka Fábia.Mám v ňom prehnitú tú mosadznú trubku.Dá sa to nejako rozobrať lebo v servise chcú za to 5200Sk.Volakedy som za to kúpil celý motor do Š 120.Dik za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete niekto či sa dá nejako opraviť a ak áno tak ako zadný ostrekovač.Je to krátka Fábia.Mám v ňom prehnitú tú mosadznú trubku.Dá sa to nejako rozobrať lebo v servise chcú za to 5200Sk.Volakedy som za to kúpil celý motor do Š 120.Dik za rady.

Neikto to tu už opravoval myslím,že to bolo aj s fotom pohladaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete niekto či sa dá nejako opraviť a ak áno tak ako zadný ostrekovač.Je to krátka Fábia.Mám v ňom prehnitú tú mosadznú trubku.Dá sa to nejako rozobrať lebo v servise chcú za to 5200Sk.Volakedy som za to kúpil celý motor do Š 120.Dik za rady.

Taky se mi naštěstí ještě v záruce začal protáčet zadní ostřikovač a měnili celý motor stěrače a škodovce fakturovali i s prací tuším 5.500.- CZK Kdyby se mi to stalo teď, tak to za ty peníze rozhodně nebudu nechávat měnit celé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niečo som našiel len by som chcel ešte vedieť či sa má tryska točiť spolu zo stieračom alebo nie.Mne sa točila a asi preto sa to odlomilo.

No to právě rozhodně nemá, má stříkat kolmo nahoru. Mě se právě začala taky protáček a otáčela se +- společně se stěračem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...