Přejít na obsah

Přetíkání setřené vody z čelního skla na skla boční.


ondra244

Doporučené příspěvky

tohle se mi stava naprosto minimalne, klicove je ale mit predni sklo osetrene nano sajrajtem, ktery pomuze setrenou "odpudit" pryc. V zime je to malinko horsi protoze to tak pekne nesteka, ale v lete voda ze skla po setreni uleti nahoru jak nic. Navic pri rychlosti 80km/h a vic neni skoro potreba stirat protoze voda sama steka ze skla pryc a zlepsuje viditelnost, zatim i pri velkem desti na dalnici sem nemel problem s viditelnosti a malokdy jsem pustil sterace na konstantni stirani, vetsinou staci cyklovac na max.

Editováno: , autor: grim334
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle se mi stava naprosto minimalne, klicove je ale mit predni sklo osetrene nano sajrajtem, ktery pomuze setrenou "odpudit" pryc. V zime je to malinko horsi protoze to tak pekne nesteka, ale v lete voda ze skla po setreni uleti nahoru jak nic. Navic pri rychlosti 80km/h a vic neni skoro potreba stirat protoze voda sama steka ze skla pryc a zlepsuje viditelnost, zatim i pri velkem desti na dalnici sem nemel problem s viditelnosti a malokdy jsem pustil sterace na konstantni stirani, vetsinou staci cyklovac na max.

Taky tam mám nano sprej, problém není v předním skle tam stírá ok!  ale s bočním na který mi voda stéká. Na fab I nebyl problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Nic opotřebovaného není,dělá to i na novém autě.Na F1 to nedělalo, zřejmě proto,že má trochu jiný sklon čelního skla a jinak řešenou hranu sloupku.A to že to dělá jen u řidiče ,je celkem logické.Kdyby byly stěrače na autě opačně a stíraly na druhou stranu,dělalo byto zase jen u spolujezdce. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dělá to i mně, ale ještě horší je to, že nejde vidět na zrcátka... prostě když prší, dost prší, tak boční okénka jsou naprosto uplně mokré, valí přes ně voda, plus ještě prská voda na zrcátka.. sice můžu mít zaplé vyhřívání, ale přes zasrané boční okénka stejně nic nevidím.. řekl bych, že tohle kluci z Bolky nějak nevychytali..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Mno, za bežných podmienok je pretekanie vody z čelého na bočné skla normálne.

Osobne používam Rain-off. Na čelné sklo a bočné sklá v predu. Žiadne čúrky nikde nehrozia. Stierače používam výnimočne. :) Ušetrím aj za ostrekovaciu kvapalinu. V nádržke mám ešte zimnú kvapalinu z roku 2011. (Najčastejšie si sklo umyjem na beznínke a spláchnem vodou - Benziny sú na to vybavené praktickými konvami.) Jediná nevýhoda je, že ho treba tak 3-5 krát ročne naniesť...

 

Za dažďa sa často bavím tým, ako ostatní spoluúčastníci cestnej premávky nestíhajú stierať. :)

Editováno: , autor: Pištáčik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rain-off je určite fajn, ale mne primárne vadí hmyz, nie voda. Keď prší, tak prší, ale keď chcem ako-tak zotrieť hmyz, tak musím nastriekať na sklo pol litra ostrekovacej vody. A samozrejme tu je pez zakopaný. Tá biela pena mi stečie presne v strede bočného skla, ktoré musím samozrejme pred tým vytiahnúť, inak mi tá voda natečie pri spätnom zrkadle rovno do interéru. A potom keď to uschne tak je celé bočné sklo od čiar...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...