Přejít na obsah

Rezerva - dojezdovka


hadak11

Doporučené příspěvky

dala by se použít nějaká dojezdovka z jiného auta (někde na vrakáči) - mám auto bez rezervy, ale chtěl bych vyrazit na cestu po světě a raději bych si nějakou vzal sebou.....klíč na kola mám a hever taky, šroub se dá koupit....dík za rady

Editováno: , autor: hadak11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mne taky napadlo, ale zimak je  široký 205, ve volvu mám dojezdovku jenom 135 ta nezabere tolik místa disk ale nepasuje (rozteč 5x108), tak mne napadlo jestli náhodou neví tady někdo jak široký dojezdovky má koncern WV a nebo jestli na Yetika pasuje neco menciho co má rozteč disku 5x112....vše je průměr disku 16....

Editováno: , autor: hadak11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Schanim porad uzkou dojezdovku ale mam obuto 225/50R17 a tak by tam asi sla uzka 125/90R16 ale porad nevim kde to sehnat a nebo z jakyho je to vozu. Nechce se me kvuli mistu cpat do kufru tu velkou. Jelikoz je to 4x4 tak by ten vnejsi prumer kola mel co nejvic odpovidat tem ostatnim.

Co tam tedy kdo mate ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Zdravim,chci se zeptat mam yetinu 4x4 2.0tdi 103 kw.pred fl. V kufru misto prostoru pro rezervu mam plech a jen lepici sadu.Na nekterych yetinach 4x4 jsem videl za maji normalne misto pro plnohodnotnou rezervu.Jak je to mozne?slo o priplatkovou verzi?myslel jsem ze je to z duvodu haldexu.skoda ze je ten plech soucasti podlahy a neda se vyndat.lepsi by bylo vozit rezervu hlavne na delsi cesty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme čtyřkolku předface i s rezervou, nepleteš si to nějak ? Nemáš díru v kufru ?

Ledažeby si měl nějakou verzi se skrytým prostorem pro tajný převoz cigaret přes

hranice s Ukrajinou, jinak si to nedokážu představit :-) Alespoň na dvě vteřiny si

nakoukl do manuálu k vozu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš to správně, sežeň si tu sadu co sem ti dal odkaz, nevím ale zda pro facelift je

úplně stejná jako předface. Kolo ukotvíš tím plastovým šroubem a obestavíš polystyrenem.

S ohledem na cenu bych se poohlédl i na vrakáčích nebo bazaru.

Editováno: , autor: Sudetak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...