Přejít na obsah

vypínání zásuvky 12V


voda13

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové a prosím o radu.

Koupil jsem podprdelník s výhřevem, před 3 týdny poprvé baterka ráno 4V  mrtvo, říkám si vidíš vole tak tě to vytrestalo, že už nikdy

nezapomeneš ten konektor vytáhnout no a včera zase :kol-44: . Dá se teda nějak jednoduše udělat, aby tam nešlo napětí po vypnutí zapalování a vytažení klíčku jako to je třeba v WV nebo MB? dík mirek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodávaji takovou věc, která ti hlídá v autě napětí. Zapojuje se mezi spotřebič a zásuvku v autě. Funguje to tak, že když ti napětí spadne pod určitou hodnotu, tak ti spotřebič odpojí. Mám toto http://www.pselectronic.cz/k5501-325-odpojovac-autobaterie-pspc10bp.html   . Jsem s tým spokojenej ale nevím jestli tě zaujme cena, dá se sehnat i laciněji.

Editováno: , autor: z.docekal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík chlapi za reakce, ten bazmek reagující na pokles napětí to ale zase nechá při mé skleróze trochu trochu vycucat. To spínané napětí z rádia je fajn nápad, ale asi se bude muset dát silnější pojistka bo ten zadek a záda bere zhruba 75W. Ještě jednou Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...