Přejít na obsah

Zimní pneumatiky na Škoda Rapid


petrkopecky92

Doporučené příspěvky

mě došly z pneunetu komplety a nějaké závaží na tom je, takže aspoň pokus o vyvážení tam byl :kol-135: , na faktuře je psáno - " pneu 4ks, disky 4ks, závaží 8ks, ventil 4ks, Komplety jsou nahuštěny na 2,5bar :kol-33: ."

Přišly svázané k sobě po 2ks a obalené balící folií.

Na první pohled vypadají OK, více prozkoumám o víkendu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si dal osobní odběr pro jistotu, vozí to většinou PPL a DHL. Zavolají přijedem dnes v 11,00, říkám jsem v práci a kurýr no tak to zkusíme doručit zítra, tak tvrdím jsem zase v práci. tak to bude problém, říkám jo to bude. jsou dost často neochotní, tak snad pošta zvládá líp nebo tam se to dá vyzvednout  i na poboččce. Jinak bych se toho nebál, ty pneu asi taky zase nebudou z papíru. jaký si vybral ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradte nejaky levnejsi pneu na zimu vim ze se tu mluvi o Sava Eskimo S3+ jenze jsem se docetl ze jsou vhodnejsi spis na hory kde jsou velmi dobre ale ze nevydrzi dost dlouho po meste na asfaltu.Vedel by nekdo alternativu spis vhodnou do mesta na zasolene silnice se slusnou vydrzi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barum Polaris jsem měl a nebyl jsem spokojenej, dost mě to s nima klouzalo když napadl sníh, ale nevím, možná už byly trochu jetý tu poslední zimu co jsem s nima málem nedobrzdil při 40km/h, teď si to nepamatuju, znova bych už do nich ale nešel. blbý je že jak se ti trochu ojedou jsou na vyhození, netušil jsem to a zastavil jsem se až o obrubník, prostě na čerstvým sněhu to hrabalo a klouzalo, že jsem byl spocenej až na zadku abych už dojel.

Editováno: , autor: stastikp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dvou letech 3,5mm, to o pneu nic neříká. Důležitější je kolik km na nich bylo najeto. Já je mám na Fabii 2 roky, za tu dobu najeto asi 32tkm a neměl jsem s nima jediný problém, ani na mokru, ani na čerstvém sněhu ani v horách, kam jsem párkrát zavítal. Vzorek tam pořád nějaký je, takže se nasadí na Fabii i letos, stejně už se s ní jezdit nebude tak je zbytečné kupovat nové pneu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel jak Pirreli tak i Kleber na fabii a ani s jednema sem nemel sebemensi problem. Barumek sem se rad zbavil, protoze mi absolutne nedrzeli.. Ted sem sem na rapida nechal dat Michelin Alpin A4 tak jsem zvedavy, zda to bude nejaka nirvana.

Editováno: , autor: M_ike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

index opotřebení  :kol-29:  kua, ty gumy jsou tak levný, že není problém mít po dvou zimách zase nový. když budu  kupovat gumu za trojku, tak to asi výdrž zohledním, ale u nejlevnějších zimních mě snad zajímá, jestli s tím někam dojedu, aniž bych to někde rozstřelil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to z pneunet.cz objednal i s plecháčema dnes po poledni a teď psali že už to mají zkompletovaný a odesílají a že zítra to budu mít doma....ehm jsem nečekal takovou rychlost :D a vzal jsem nakonec ty polarisy protože na savy jsem četl horší reference (hlavně na mokru). Na trdlíkování po městě to stačí za ty prachy a dvě zimy to určitě vydrží, možná tři ;) jo a rok výroby 2013 potvrdili do mailu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...