Přejít na obsah

Krátká a dlouhá anténa?


Doporučené příspěvky

@ mirsont - neřeš, dokud jim to hraje to jejich "ráááádyjo", budou klidně tvrdit, ž to hraje na hruškový hovno rozmazaný po spodku kastle křížem-krážem odpředu dozadu... A stejně dneska už klasickej rozhlas skoro nikdo neposlouchá, každej má TUC-TUC puštěný z přehrávače nebo přímo mp3 vypálený na CD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

       Chtěl jsem se zeptat, mám na autě Š Fabii, předface, anténu u které je ten krátký konec kabelu ukončen koncovkou RAKU2 a tato je napojena na koncovku RAST2 a tato kabeláž dále pokračuje do radia Dance.

       Mám teď originální anténu Škoda VW / taková ploutev s krátkým bičem/ na které jsou dvě koncovky FAKRA. Je možné tu bílou koncovku FAKRA,vyměnit za koncovku RAKU2 a bude vše fungovat jako předtím? Druhou koncovku, která je asi na  GSM telefon bych nechal volnou. Nebo to vyřešit jinak? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 roky později...

Predtým

N001.thumb.JPG.b773f51acd7fbd589388b004f70f6d55.JPGN002.thumb.JPG.e05153a389bd6bdfeb26338136edbbbe.JPG

 

a potom

N003.thumb.JPG.328d457e0f1dc50a4d5a76965cc468c0.JPGN004.thumb.JPG.b0487efcdbb3f2065006bf310bfa0927.JPG

 

Tá sranda je odtiaľto

https://www.aliexpress.com/item/Car-Shark-Fin-Antenna-For-Skoda-rapid-a5-a7-YETI-Superb-Citigo-Fabia-Octavia-2-CitiJet/32800464774.html?spm=2114.13010608.0.0.2HJKLz

 

Ako vidno na obrázkoch sila signálu klesla o polovicu, ale nebolo to poznať, rádio hralo ďalej čisto. Pre mňa bola táto výmena nutnosť, pretože som si kúpil nový bicykel a preto som potreboval stredný nosič otočiť opačne, lebo už tri bicykle sa neznášali uložené vedľa seba v smere jazdy. Prut mi pri tom zavadzal.

Editováno: , autor: orlov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...