Jump to content
Derek

Lze podle typu motoru - AKL a VIN zjistit kód převodovky?

Recommended Posts

Měl bych dotaz

zda dle čísla karoserie - VIN a typu motoru - AKL - 1,6 74 kW r.v. 11/98  můžu zjistit kód převodovky která je osazena v autě?

Na převodovce nemohu nikde najít štítek s jejím označením.

Díky

Vlez pod auto a mrkni se na spodek převodovky, je tam taková rovná ploška a v ní je vyražený kód převodovky, bude tam buď DUU (průser=hrozí ustřihnutí nýtů) nebo DLP (můžeš být v klidu, nýty jsou silné a ustřihnutí nehrozí) :)

z tých 3-miestnych znakov asi on ťažko spozná kód prevodovky :)

Počkej, mám za to, že ten trojmístný kód, je právě kód převodovky o který mu jde.

Roman dobre určite poznáš dátový štítok..je tam zhruba asi 40 trojmiestnych znakov..takže človek neznalý asi ťažko spozná ten kód

Počkej, mám za to, že ten trojmístný kód, je právě kód převodovky o který mu jde.

Libero to píše dobře, pokud se nepletu tak z toho datového štítku nezjistíš co máš za převodovku, sám jsem si ten štítek dekódoval a o převodovce tam nic není..., nejlepší je lehnout pod auto a podívat se jaký kód je vyražený na převodovce :)

Wojnar: určitě tě neseru, protože mám jiný štítek, na kterém to není..., mám převodovku DLP, tak mi ukaž kde je napsaná :D , takže je asi víc druhů štítků ;)

EDIT: Derek má stejný ročník jako já, takže má i stejný štítek, takže nemá šanci to z něho vyčíst..., tak buď zajít do Škodovky nebo lehnout pod auto :)

post-8731-0-77885900-1364137941_thumb.jp

Edited by Konny

presne tak...nikto ťa nechce nas*ať :D ,ale tie štítky sú fakt rôzne....ja teraz pozerám do servisky FI a tam je kód FNK,len tak voľne "pohodený" :)

EDIT:takže by sme to mohli uzavrieť  :kol-35:  ...nech si zabehne do ŠA a má 100% istotu

Edited by libero

Přesně tak, člověk se učí celý život a já jsem taky v tomto chytřejší :palec2: , vůbec by mě nenapadlo, že je více druhů štítků :)

No, a právě že já zas mám štítek s kódem, tak jsem nechápal, proč ho posíláš lehnout si pod auto :)

No jo no, já jsem zase nechápal proč se má dívat na štítek, když to tam není :D , hlavně že si teď rozumíme :palec2: