Přejít na obsah

Octavia 1.6-74kw motor AKL netahne


jirka004

Doporučené příspěvky

Prosim o pomoc přestala mi tahnout oct.  na vag  zavada lan.sondy měněna take  dal jsem nové kabely i svíčky měnena vaha a klapka vyčištena auto jezdi na LPG už asi 250 000km Veškere konrakty na kostru i pod baterkou očištěny snimač otaček na klice vyměměn  zadní a předni dil vyfuku v četně vlnovce novej !!!! jedine ci jse nemenilo je startovaci modul a saní !!! Auto nekdy jede jako střela a nekdy musim davat za 1 do kopce hruza !!! Celkem ma najeto 400 000km

Editováno: , autor: jirka004
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obcas popis chyby napovi, kterym smerem se vydat.Pokud je lambda nova, bude OK, spis je v tom nevine a snazi se vyregulovat uz drive vznikle chyby napr. v priprave smesy. Taky me ted napada souvislost s tim palivem, jak psal LIBERO, konktretne systemovy tlak v palivove soustave. Co muzes zkontrolovat tak je neporusenost podtlakove hadicky od regulatoru tlaku paliva, ktera vede do sani, jestli neni netesna.

Editováno: , autor: chase
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

veškeré hadice a hadičky tesni dle meho nazoru je možné že  by bylo netěsne  sani z uměle hmoty ?? ty spoje ?? dokonce jsem to videl u kamoše ze to ty spoje vzal normalně silikonem  vše mel oblite až hruza  ale dle mě to muže opravdu netěsnit ja už to nechapu  ještě mohu vyměnit modul civku 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

mrkni na VAG a na kanale 98 mas uplne vpravo regulaci lambdy, bohata a chuda - kolisani posl.cisla 0 a 1, pokud nekolisa, je neco spatne a zapise se chyba, mer pri zahratem motoru, studena nereguluje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...
V 24. 3. 2013 na 9:42, jirka004 napsal:

Prosim o pomoc přestala mi tahnout oct.  na vag  zavada lan.sondy měněna take  dal jsem nové kabely i svíčky měnena vaha a klapka vyčištena auto jezdi na LPG už asi 250 000km Veškere konrakty na kostru i pod baterkou očištěny snimač otaček na klice vyměměn  zadní a předni dil vyfuku v četně vlnovce novej !!!! jedine ci jse nemenilo je startovaci modul a saní !!! Auto nekdy jede jako střela a nekdy musim davat za 1 do kopce hruza !!! Celkem ma najeto 400 000km

Vyresil jste to? Mam stejny problem, vymenena lamda, halluv snimac i snimac u prevodovky.  A stále stejné.  Dekuji za odpověď 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Petr311 napsal:

Vyresil jste to? Mam stejny problem, vymenena lamda, halluv snimac i snimac u prevodovky.  A stále stejné.  Dekuji za odpověď 

Jeste abych dodal, vaha ok, tlaky zmereny a  tez ok. I bez vahy vzduchu stejny tez jsem zkousel jet bez ni asi cca 20 km.  Otacky mi kolisaji mezi 0-1. Špatný zvuk.. a dle me zaclo vic řvát.  Uz jsem bez konci.. aleten vyfuk jsem nezkousel, ale je bez katalyzatoru.. auto mam 3 mesice a takto jsem koupil

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...