Přejít na obsah

Nejdou otevřít dveře


houbos

Doporučené příspěvky

Pokud ti to nepůjde ještě jedna varianta vem samořezný šroub do sádrokartonu našroubuj ho doprostěd kolíčku a kombinačkama ho vytáhni. Koupíš si pak novej kolík stojí pár kaček nebo se stav na vrakovišti ti ho možná daj zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsou dveře zamknutý a za SAFEovaný tak mu je vytažení kolíčku prd platný musí dát dolu tapec a pokud to nerozchodí propojjením drátů do to odemykaji s baterkou tak musí zámek zničit tak aby to odemk pohybem mechanismu uvnitř už sem to tak musel řešit 2x jiná cesta nebyla

schema platí pro auta od května 2001: jsou to žlutý a šedý drát co vede od zámku k motoru okna u zámku pin 1 a 2 u motoru okna pin 17 a 7

post-40395-1265041635_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi,tak si sedim v aute a ze srandy zatahnu za kliku u mych zadnich levych dveri a hadejte co?Nejakym zazrakem mi vyskocil cudlik a za druhym zatahnutim jsem otevrel ty zasr. dvere :palec2: Vycistil jsem zamek zvenci ( bylo tam fakt hodne marasu ) trochu strikl WDckem a zda se ze je to ok, ALE! Porad mi nevyskoci ten cudlik nahoru,kdyz oteviram auto dalkacem,tudiz jdou dvere otevrit jen zevnitr. :( No nic tak ja na to vlitnu v ten ctvrtek jak uz jsem psal vyse a snad se mi to podari nejak vyresit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

booože a jak to asi vyzkouší když ty dveře nemuže ani otevřít a sotva se tak dostane na to vyndat krytku u kliky a kouknout na to jak je napnutý to lanko

Boože to se dá udělat potáhni zvenčí kliku a podívej se. Krytku nemusíš sundávat To se dá něčím špičatým vyšprtnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bouchni rukou zvenku do dveri do mist kde je zamek. Dej klidne trochu vetsi ranu, pokud tam nemas kyt, tak se s tim nic nestane. Tohle pomuze kdyz mas moc nasponovany lano i kdyz je seklej zamek. Udelal jsem to uz u dvou co mely stejnej problem a slo to otevrit. Pak jsem u jedny povolil lanko a u druhy sel novy zamek, byl rozsypanej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Cau :-D hele prosim te nic tam do niceho nepichej. vycvakni tu krytku na repracek, co je vedle kliky to tam je pouze nacvaknuta "zadny sroubky" srovnas si to tahylko a zatahnes za kliku... ono tam bude pouze spriceny. ;) nic vic na tom neni. kdyz sundas ten kryt tak tam krasne uvidis a je tam k nemu i krasnej pristup... :-D hlavne si potom prizvedni to plastovi curo je na tom hahle a kouka ven z tapce. Nebo to budes mit pri dalsim zamceni to a samy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeším obodný problém akorát s pravými zadními dveřmi. Jednou za 10x odemčení a zamčení se mi prostě celej den ne a ne odemčít, nejde to ani klikou zevnitř..druhej den zase v pohodě....když sundám tapec, na co se podívat přesně ? co zub času vychodí apod. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Díky za odpověď notobi. Čekám, že bude knockout zámek. A jak to otevřít? Nikde tu není pořádně nic napsaný, krom toho táhylka. Nebo spíš je od Tebe, ale tomu moc nerozumím. :smich::feve: Sundat tapec nemůžu, není jak že. Rozbít zámek... Jak? :D

Editováno: , autor: Pajk85
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tapec dát dolu jde musíš povolit šrouby pod krytkou madla pak sndat kdyt B sloubku, prahu,krytu zad podběhu za opěrou sedačky stáhnout těsnění dveří a dá se dostat na šroubyk co jsou na tapecu kolem dokola pokud se nedostaneš na všechny nevadí jde to silou odtrhnout pokud nenajdeš problem v elektrice budeš muset zámek zničit aby si ho odSAFEoval bohužel jinej zpusob neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Vyskytl se mi obdobný problém, nejdou mi na O1 rv99 otevřít zadní levé dveře - ani zevnitř, ani zvenku. Chcete mi říct, že chyba je v nějakým táhylku? :help:

Tak jsem to nakonec zavezl do servisu a tvrdí mi, že je špátná dveřní jednotka. Je možný, aby ty dveře nešly otevřít kvůli ní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...