Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

Mohl by si mi prosimte zjistit cenu zadniho spoileru, ktery se dodava k 1.8 TSI (cena tam nejspis bude - nevaze se na RS), podle katalogu ma cislo 5E5 071 605B a sadu dekorativnich folii v cerne barve, cislo 5E0 064 317A. Diky!

Pod tvým číslem není žádný díl... Ten spoiler je 5E5 827 934 GRU a cenu mám 5402,65Kč (zhruba).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honza9007: díky. Zajímavý, číslo mám z ofiko katalogu - příslušenství škody, který jsem dostal na salonu.

Pokud ten spoiler, který si našel, je ta mini lišta, která je standardně na 1.8 TSI, tak to je teda mrda, 5500,- je fakt dost.

Když vidím tu cenu, tak asi kašlu na škodu a pořídím někde na marketu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sytic: .............. s prominutim ale ta fotomontaz od tebe je jaksi chudaaaa :D ....... a pana sokolika PAWOUKA je lepcejsi ;) uz z pohledu etky a toho narazniku ;)

njn, a to jsem nezapomněl na černý sloupky atp. Jenže v tý bílý nakonec zanikly dodělaný ostrý hrany předního nárazníku a z obrázků z etky se blbě dedukovaly mlhovky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...