Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

Já nerozumím té módě dělat černá zrcátka, černá kola, černý rámeček masky. Ještě vybledlé fialové folie na skla. Snad bude možnost volby, což třeba u zrcátek na FII RS není.

jj, cierne zrkadla boli niekedy vysadou lacnych verzii, cierne kolesa vyzeraju z dialky ako plechace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nerozumím té módě dělat černá zrcátka, černá kola, černý rámeček masky. Ještě vybledlé fialové folie na skla. Snad bude možnost volby, což třeba u zrcátek na FII RS není.

To je snad poprve co s tebou v necem souhlasim.:) Mozna nekde usoudili, ze toto se potencialni klientele RSa libi, me to teda prijde otres.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud to nejsou celocerny kola tak to jeste ujde ;) tyhle se mi i celkem libi ;) pokud tam nahuleji celocerny kola tak to je proste kekel,.... KOLA DELAJI AUTO,...... ale urcite neee celocerny kola kdyz na nich nevyniknou ty jejich proporce a dalsi ;)

 

.......... s cernou barvou u zrcatek je to asi tak, ze cerna je levnejsi nez takova modra race metaliza a jeste maji treba na cernou barvu vetsi slevu ;) tudiz to na to takto zacly srat, aspon ze to je teda cerna leskla ;) .........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak jeste viz. obrazek,.....

 

   soudim to dobre ze to jsou mlhy s corner a denni sviceni ?

......... pak mi zase ale do hlavy nejde proc je prouzek ve svetlech,... bude to takovy divny kdyz bude prozek bilej a svicka zluta :( .......... nevite nekdo o tom neco ?

 

post-58977-0-34208700-1370431968_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem si nikdy nevšimnul. Ovšem Bentley se nevidí každý den,že.
Zpět k OIII,má někdo tušení co je toto: "Novinkou je decentní osvětlení ovládacích páček, integrované ve výplních předních dveří." ? Jaké ovládací páčky se tím myslí? Kličky na otevření dveří?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zepředu asi i z boku se mi moc líbí (i když kulatý mlhovky jsou řekl bych lepší), ale zezadu se mi starší verze líbí víc :), uvidíme naživo

Vůbec poprvý, kdy se mi kombík líbí víc :) a zepředu je to skutečně o dost líbivější než 2 FL RS

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...