Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

Tak dnesky jsem si taky prohlidnul na zivo RS,  libi se mi sedacky, ale ... jsem tedy dost hubeny a uz jsem po stranach zadku citil to vedeni.  Nevim co by tomu rekl rozmernejsi chlap.

Rozhodne se mi nelibi ten cerny tapec na strese a vse kolem v cerne barve. Tohle bych tedy nechal volitelny.  Cerny lakovany hagusy se mi libili.  a volant.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska přišlo malé zklamání, že prej ted nemaj volant s červeným prošitím a tak buď mi dají zadarmo s černým prošitím, zbytek červený a nebo volant s červeným prošitím ale za příplatek 8000,- s telefonem :kol-25:

 

Opravdu z toho nemám radost ale posouvat termín jsem už nechtěl....a tak jsem si to musel vynahradit a nařídil jsem at mi tam loupnou Bolerko! :kol-47:

 

Ten volant se kdyžtak vymění, takže budu mít jeden hned na prodej a doufám že seženu ten správnej, jinak :kol-29:

 

P.S. ještě že nemaj RS s 1.2 :kol-46:

Editováno: , autor: Hurikan88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska přišlo malé zklamání, že prej ted nemaj volant s červeným prošitím a tak buď mi dají zadarmo s černým prošitím, zbytek červený a nebo volant s červeným prošitím ale za příplatek 8000,- s telefonem :kol-25:

 

Opravdu z toho nemám radost ale posouvat termín jsem už nechtěl....a tak jsem si to musel vynahradit a nařídil jsem at mi tam loupnou Bolerko! :kol-47:

 

Ten volant se kdyžtak vymění, takže budu mít jeden hned na prodej a doufám že seženu ten správnej, jinak :kol-29:

 

P.S. ještě že nemaj RS s 1.2 :kol-46:

Ty jsi měl volant bez multifunkce??? Já ho mám s multifunkcí a příplatek byl 8500,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dúfam,že kým si ho objednám,tak budú aj iné možnosti.  Objednám si ho až v prosinci,aby bolo rok výroby 2014.Keby som objednal skôr,tak by bolo asi r.v.2013.Podobne som to mal aj pri O1.Neviem,či to funguje stejne,ale kvôli 2 mesiacom nechcem matˇv lednu ročné auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tu priplatkovou cervenou u Mazdy to nema ani nahodou, ale podle me je to jedina opravdu cervena metla od Skodovky. Vsechno ostatni je bud moc tmave nebo moc svetle. Stejne nechapu, proc neni alespon jedna cervena metla v normalni nabidce. Copak uz dnes lidi nechteji cervena auta?

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...