Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

Flag: měl jsem smůlu v březnu, jak byl ten písek ze Sahary. Ráno jsem škrábal zamrzlé okno (jen lehce) plastovou škrabkou a jak tam byl ten jemnej písek, vojel jsem si všechna okna kromě zadního :(  To samé všichni sousedi.

 

Takže mám čelní už vyměněné na pojišťovnu a na boční prdím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhřívané okno je dobvré vyzkoušet. Ne každemu vyhovuje jak drátky v něm rozptylují světla pouličních lamp a protijedoucích aut.

 

Poškrábat čelní sklo plastovou škrabkou...? Čím to drbete?

Má nějaký vliv vyhřívané čelní sklo na příjem (citlivost ) navigace která je připevněna k čelnímu sklu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska byl u Ferdy doladit pár drobností.

Mimo rámec Ferda zkoušel aktivovat bluetooth na mém Boleru - nemám příslušný hardvare :disgust: .

Ale Ferdovi se podařilo dostat na základní úroven obslužného programu, kde jde dělat s Bolerkem moooc věcí.

Na Boleru mi jede nyní prohlížeč obrázků. Dost dobrý!

 

Díky Ferdo25

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čekám na geometrii v servisu, tak jsem si prolezl vedle autosalon. Ten zploštělý volant není žádná šiška. Sedadla super, akorát hlavová opěrka by mohla být trochu vyšší. Mají tady kus s devatenáctkama a vypadá to, jak kdyby tam už na kole ani nebyla guma. Trochu mě zarazila velikost pixle na automatické přepínání světel, docela to zavazí.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepuldik:zaleží jak moc jsi omezený rozpočtem.

Ad3) Dokódování-na tohle si tady pořádně prostuduj příslušné vlákno, páč těch věcí co se dá dokodovat je fakt hodně, tak proč zbytečně platit.Je tu na to dost šikovných a ochotných borců.

 

 

prosím tě mohl bych tě požádat o to příslušné vlákno.-) já ho v elektrice tady na foru nějak stále nemohu najít. díky moc

:kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám informaci, že bude nově dostupná O3 RS s barevně odlišnou střechou, předpodkládám, že jen černou, ale s jednou zajímavostí. Pod samotnou folií, která má mít životnost 3 roky, nebude střecha nalakovaná stejně jako auto (jen základ prý)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...