Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

Jeeee, klidne dorazim. Napis mi na email jardakulich@seznam.cz. Nebo sem. Kam,kdy???

Ja uz se zkousel spojit s Xstormem do Usti. Ale nejak to neklaplo. On ma RS TSI tak jsem to chtel porovnat a okouknout.

 

Járo, já mám RS TDI DSG. Tomáš (Tdenurx = http://forum.skodahome.cz/topic/126051-octavia-rs-20-tsi-uss-enterprise/) má RS TSI manuál.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte někdo jak je to doopravdy s tím "plochým" volantem u RS v případě MY2015? Prodejce mě říkal, že tam nebude a když se podíváte do nového konfigurátoru tam je ve vizualizacích vidět.... takže těžko říct :kol-32: ?

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, ono to není ale úplně přesné, proto jsem se ptal, zda si rozumíme.  :)

 

Podle vizualizací v konfigurátoru, pokud jim budeme teda věřit, tak ve všech výbavách - když si připlatíte za paket DYNAMIC - je plochý volant a tato příplatková výbava nejde pro verzi L&K.

 

Takže klasická OIII (ve výbavách Active, Ambition a Elegance) má stejný kulatý volat, jako nyní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...