Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

po pravde koukal jsem jen na Style a L&K, ale to je jedno, Active (a stejne tak i Ambition) nema v konfiguratoru ani Park Assist.

zatimco RS245 Park Assist ma, ale bez Trailer Assist, to je to, co nechapu.

 

a pak by me jeste zajimalo, zda u RS/RS245 jde (aspon u dealera) domluvit aktivaci Smartlink+ jeste pred prevzetim auta, kdyz uz to nejde nakonfigurovat (tudiz predpokladam ani objednat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedalo mi to a patral jsem dal, az jsem na jednom nemeckem foru narazil informaci, ze existuji 2 typy kamery, na prvni pohled identicke, jedna ovsem podporuje Trailer Assist a druha ne. do RS245 se zrejme dava ta druha :( 

5Q0 980 556A by mela byt ta s podporou TA, 5Q0 980 556B bez podpory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdar,

zeptám se tu (asi se to tu už řešilo) - jaké jsou rozdíly mezi RS FL a RS245 "na první pohled", tedy zvenku. Vím o "černém" paketu (maska?, koncovky výfuku), o kolech. Co např. znáček RS. Bylo by dobré, kdyby byly u sebe fotky ze starších RS (OII, OIII + FL, 230/245), protože nynější FL má znáček jiný (než předchozí gen.). Jinak totiž asi neumím poznat RS FL a RS245 při jízdě, tedy zepředu. Měl jsem za to, že OIII RS se lišila od 235 i ve znáčku (nebo naopak "jen" v tom - pohledově.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy černý paket (u klasické volitelně), černé koncovky výfuku a výfuk jako takový upravený (u klasické nejsou dostupné), tmavá varianta znaku RS. Vevnitř by kromě jiné výbavy měl být vetší znak RS na sedadlech, pokud se to s FL nějak nezměnilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, je tam spousta druhovýrobních (naprosto matoucích), takže raději ne.

Edit: Hlavně se to asi měnilo v jednotlivých FL (v rámci OII i OIII), do toho ty verze RS. Jistě by se zde našla auta s originálním provedením znaku, pak už je to jen 10 minut v malování. To stejné řešili majitelé HTP, HTP,  FII 1.4 16V a 16V s červeným čtverečkem (i když u 16V to asi nemělo "vliv" na motor, ten byl imho stejný - ilustračně: 

https://www.obautodily.cz/skoda-fabia-ii-zadni-napis-fabia-16v-original-cerne-16v-7950cz204/  vs.

https://www.obautodily.cz/skoda-fabia-ii-zadni-napis-fabia-16v-original-cervena-tecka-3739cz204/

)

Editováno: , autor: bouchy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, bouchy napsal:

F II 1.4 16V a 16V s červeným čtverečkem (i když u 16V to asi nemělo "vliv" na motor, ten byl imho stejný -

Je to sice mimo toto téma, ale když už jsi to nakousl - rozdíl u FII byl a to 1,4 vs 1,6. Červená 16V u 1,4 byla u F I ( a to 74kW). Pokud se nemýlím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...