Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Nedohledal jsem, tak mám dotaz k OIII RS.

Od roku 2015 jsem zaznamenal změnu kulatého volantu na zploštělý, který byl u VW již dříve. Můj dotaz je, změnilo se kromě volantu ještě něco u OIII RS od roku 2015 a nebo jen ten volant?

rs_volant.thumb.jpg.5d4c04069f625dc55f6625d02d21eacf.jpg

 

Editováno: , autor: madladis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co presnejsie mas na mysli ze sa zmenilo a voci comu? od 2015 sa zmenilo asi vela veci, ved tu mame O3 FL... 

 

RS TDI ma od (tusim) MR2016 mensie predne brzdy (v porovnani s RS TDI MR2015, kedy boli zhodne s RS TSI)

pomenili sa pakety a doplnkova vybava, pribudla moznost DCC, zakladne radio uz nie je Bolero ale Amundsen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 hours ago, PistaTT said:

co presnejsie mas na mysli ze sa zmenilo a voci comu? od 2015 sa zmenilo asi vela veci, ved tu mame O3 FL... 

 

RS TDI ma od (tusim) MR2016 mensie predne brzdy (v porovnani s RS TDI MR2015, kedy boli zhodne s RS TSI)

pomenili sa pakety a doplnkova vybava, pribudla moznost DCC, zakladne radio uz nie je Bolero ale Amundsen...

 

Díky za v odpověď. Měl jsem na mysli změny, které nastaly v roce 2015 oproti modelové řadě O3 RS roku 2013-14.

Takže až na ty zásadnější změny u TDI, šlo teda jen o změny paketů a výbavy, jako volant a rádio?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, Stringo said:

Můžeš mi říct, proč tě to tolik zajímá?

Všiml jsem si, že před rokem 2015 byl v O3 RS jen kulatý volant  a zajímá mne jestli byly i jiné a zásadnější rozdíly. Osobně se mi snad i ten kulatý volant líbí víc. Tak kdybych uvažoval o RS (konkrétně combi TSI) je nějaký důvod vybrat raději RS s hranatým volantem, jen protože to jsou novější kusy? A nebo jsou před a po 2015 (do FL 2017) O3 RS vlastně stejné až na pár spíše kosmetických detailů... 

Snad jsem už úplně vyjasnil můj dotaz ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 minutes ago, Stringo said:

Kupovat auto podle volantu který se dá vyměnit... Veškeré změny jsou jen drobnosti, radši se zaměř na stav auta a ne na tyhle detaily.

To je jasný. Jen mne ten volant trknul na první pohled nezasvěceného. Díky za objasnění...

Ale ještě k tomu volantu;) Kulatý a nebo hranatý? Asi to bude individuální volba a pocit, co komu vice sedne. A nebo je nějaký důvod některý z nich preferovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj.

Nemáte někdo info, proč nejde konfigurovat RS nebo kdy to zase půjde? Na stránce modelu je napsané, že jsou k dispozici pouze skladové vozy http://www.skoda-auto.cz/modely/octavia/octavia-rs. Přitom v konfigurátoru RS normálně je a jde naklikat až do konce. A infolinka Škodovky o tom nic neví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...