Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

jo, nejrychlejší auto na zeměkouli....to nikdy nebude. I kdyby mělo (jak jsem někde četl....) 250 kobyl, čtyřnásobné turbo s vyměnitelnými lopatami (dají se použít i k odhazování sněhu) , více než víceprvkovou zadní i přední nápravu a u kolumbusa 46-ti palcový plazmový display a "simple clever" papundeklový zakrytí odkládacích prostor u zadních podběhů jako příplatkovou výbavu (tím mne fakt dostali) tak to furt bude "jen" rychlé a hezké auto. Ve smyslu RS (nevím ,,,snad Rally Sport) ani ne, to spíše jako "roztroušená skleroza"....i když mi parkuje v garáži její starší sestra a reklamu na eres Fabii pokládám dodnes za jednu z nejlepších reklam, co jsem kdy viděl...teda skoro jako Ema...a ta cena.... a jak tady někdo napsal, když zastaví před Hiltonem. tak si stejně všichni myslí, že přijel messenger..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Ano mas pravdu, nemusi to byt brutalni design, ale pak to chce dohnat nekde jinde, aby auto vypadalo vyjimecne.

 

Ale kdyz se podivas na ty "fotky" tak na tom neni nic vyjimecneho, je to obycejna O3 s koncovkou a kridlem. Podivej se treba na zadek OII FL a jeji RS, tam je rozdil velmi patrny a pritom je to hodne decentni - aspon z meho pohledu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...se divím, že škodovka kašle na individualizaci, dyť lidi by jim utrhli ruce, kdyby si mohli nakonfigurovat spojlery, křídla nebo jiný tlumiče, filtry nebo čip připadně polep atd, prdne tam jedno křídlo z tržnice a ber nebo nech být, přitom, aspoň myslím, je v tomto díra na trhu jak hrom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to dira, nicmene podle me by to nemel resit primo Boleslav, jakakoliv individualizace je velky vydej navic co se vyroby tyce, takze u nich je hodne nepravdepodobna zmena postoje. na druhou stranu bych videl treba silny potencial ve stavielnem podvozku z vyroby, kdy by hodne lidi mohlo projevit zajem, protoze by to pro ne znamenalo vellkou usporu v budoucnu. Podle me individualizace by mela byt domenou dealreu, kteri by ti meli nabidnout do vybavu a moznost se odlisit... ;)

 

kdyz jsem si ted byl pro novou OIIFL, tak prodejce mi nabizel spoustu doplnku, ktere umi zaridit i kdyz je skoda nenabizi - asistent dalkovych svetel, automaticke parkovani, osvetleni prostoru nohou nebo parkovaci kameru.

podle me to je spis o pristupu lidi, nez o necem jinem - bohuzel k tomu jeste doba ani lide nedospeli :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....máš sice pravdu, ale...já si sportovní verzi představuju se sportovním volantem, pedálama, sedačkama, pásama, jinou šaltpákou, lepší brzdy, podvozek atd, musí prostě na první pohled budit respekt...tohle ani na třetí......někdo preferuje výkon, někdo zase vzhled a někdo obojí a měli by dát možnost výběru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dyt dnes všechny auta mají sportovní velké gumy, sportovní vzhled atd, myslím že i brzy tohle přibude avše bude total ultra sportovní :)

ozi jakej servis autorizák to dokáže? pak to rozděláš a bude to vypadat jak když rolbař po někom něco opravuje :-D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se chcete odlisovat, tak zkuste treba Ferrari nebo Aston Martin, ale s Octavii RS to pujde fakt tezko, i kdyby tam z vyroby montovali snezny pluh. :) Pripadne jedina moznost je pouzit zvlastni lakovani a ruzovou barvu, tu jsem za celou dobu videl jen na jedne Fabii - a btw. nevypadala vubec zle. :)

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle spy fotek se dá těžko soudit, jestli bude vypadat model RS jako "dělo". Ale když si vzpomenu na komentáře k O3 ve fázi, kdy byla potkávána zafačovaná proti odhalení, půlka fóra nadávala, jak vypadá blbě, po představení byla většina těch, kteří auto hanili, aniž by ho viděli, přesvědčena o opaku (berme v potaz první fotky, které byly zveřejněny). Ve spy-úpravě nebude snad žádné auto hezké...

 

Příklad Audi A5 Sportback

2011-audi-a5-sportback-spy-photo-photo-2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hlavni tvar vychazi ze zakladu, tudiz OIII a jak je u skodovky dobre znamo,... nebude delat zadne obludy na exterieru,... tudiz nejaka ta zmena predniho narazniku, zadniho narazniku + nejaka uprava koncovek vyfuku a samozrejme decentni kridelko ( ovsem to zaoblene bez ostrych hran co je videt ted se mi opravdu nelibi, proste k tomu nejde a doufam ze to je jen kamuflaz od skodovky a az bude v cervnu predstavena bude tam neco co se kni bude hodit ) a to bude asi vse ...... v interieru se to taky dotne asi jen tak zlehka avsak oproti exterieru vice ;)

 

  to je muj nazor, sem zvedav na skutecnost ;)

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...