Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

Sypu si popel na hlavu (kdysi jsem prohlásil, že O3 RS se mi určitě líbít nebude) no a líbí se mi a moc. V pohybu vypadá moc pěkně ten lift, je to dravý, pěkný.

A nebýt těch podělaných prolisů, byla by pro mě TOP! Nazdar :D

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně jen mi připadá ta mřížka nějak lacině! Taková bez plastického efektu jak to měla RSII. Možná to na fotkách skresluje. :kol-47:

 

Jinak k tomu chlazení při ryclé jízdě a několikanásobném intenzivním brzdění byste viděli jak rychle brzdy vadnou!!! Vlasní zkušenost. Spousta relativně výkoných aut má tudy řešen přívod vzduch k brzdám kvůli lepšímu chlazení!!! Záměrně jsem nejmenoval aby zde někdo nezačal řešit keci typu tak si kup to nebo to!!! :kol-31:

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předchozí příspěvek! A už tuplem ne s takovou obrovskou fotografií!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně jen mi připadá ta mřížka nějak lacině! Taková bez plastického efektu jak to měla RSII. Možná to na fotkách skresluje. :kol-47:

 

Jinak k tomu chlazení při ryclé jízdě a několikanásobném intenzivním brzdění byste viděli jak rychle brzdy vadnou!!! Vlasní zkušenost. Spousta relativně výkoných aut má tudy řešen přívod vzduch k brzdám kvůli lepšímu chlazení!!! Záměrně jsem nejmenoval aby zde někdo nezačal řešit keci typu tak si kup to nebo to!!! :kol-31:

 

Kdyz ona RS je porad primarne urcena jako bezne cestovni auto a u takoveho se nepredpoklada soustavne brzdeni na max.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FI ma treba na to uzpusobeny podbeh ;) pro privod vzduchu ;) ....... je tam, nabeh primo na brzdovy trmen ;) treba bude mit OIII taky nejaky specificky podbeh, specialne vykrojenej ;)

 

Fabie to měla, protože v tom podběhu byl mezichladič.

 

Arlo : 170kW a 370Nm s benzínem a jen datama jo? To ti asi trošku kecali, to už chce jiny turbo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RS je venku a já jsem upřímně překvapen.

 

1) Zcela jsem neuznával povídačky, že ta malba z konfigurátoru představuje skutečnou podobu RS. Zcela jsem se mýlil.

2) Mi se OII FL RS velmi líbí, na rozdíl od předface to auto nějak vypadá. Rovněž se mi moc líbila OI RS. Nevěděl jsem, jak se mi bude líbit OIII RS, když se mi OIII jako taková moc nelíbí, no musím uznat, že se to opravdu povedlo. Neřešme teď kvalitu OIII, kterou jsem komentoval již X-krát, ani označení "RS" na auto, které má vůči konkurenci zcela průměrné výkony, tak akorát dostačující pro běžnou bezpečnou jízdu. Beru-li v potaz čistě design, autu to sluší, velmi se mi líbí kola, velmi se mi líbí nápad s odrazkou nad zadním difuzorem a rovněž to, že ty čínsky vypadající odrazky běžné verze zmizely. Nápad s mlhovkami je super, vypadají jako LED, ale zbytečně duplicitně nesvítí s LED v hlavních světlech. Křídlo na liftu se mi také nelíbí a to především pro jeho kulatost, faktem ale je, že je decentní, což se mi líbí.

3) Výfuk: docela mě zajímá, když dělají falešný výfuk pro diesel RS, jak to bude vypadat např. v zimě. Cítil bych se jako trotl, kdyby mi vzadu z levé strany auto čadilo a vpravo se nedělo nic - vyložený tuzing. Buď to dělám pořádně, nebo tam tu koncovku nedávám.

4) Docela jsem se pousmál nad frází "takto výkonné auto" ve smyslu větracích otvorů na brzdy. Benzín půl bídy, ačkoli tedy upřímně nepovažuji hodnotu 7 sekund za nic oslnivého. Dieselová verze s hodnotou nad 8 sekund je ale překvapivě lenivá, vždyť i zcela obyčejná (a v jisté době, dokud nepřibyly další motorizace, též základní) motorizace BMW 320d (v řadě E90/1/2) má zrychlení z 0-100 za 7,5 sekundy a to kolikrát mluvíme o sociální výbavě s poloautomatickou klimou, bez navigace, vesměs jen volant, motor, 4 kola a el. okna + zrcátka..

 

... auto se mi tedy opravdu líbí, no tak samo se mi líbila OIII v běžné verzi, z níž jsem v reálu velmi zklamán. Uvidíme tedy, kolik centimetrů stahováním pružin inženýři opět nahnali, stejně jako jaké další úpravy alá Photoshop na fotkách provedli.. ;)

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mates: nikdo mi nekecal... Rsko uz bylo chiple kdyz jsem ho kupoval akorat jsem o to am nevedel a po case kdyz jsem chtel nechat udelat chip u sportmotor tak jsem si pred chipovanim zajel ke konkurenci na brzdu a nechal auto odbrzdit abych zjistil jak na tom jsem...mel v ruce graf z brzdy kdyby mi nekdo tvrdil ze to melo min koni pred upravou a proto to.nema tolik koni po uprave atd.. tak mam ty udaje z brzdy... Jinak co vim tak se da serie chipnout cca na 250ps s origo dilama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jinak v cera jsme meli v praci takovou malo akcicku cca pro 40 lidi byli to ty nejvetsi papalasi ze skodovky a vw. Tak tam bylo k videni cca 30 kousku novej superbecek jak combi tak kratky. Nejaky O3 combi a jedna kratka nejrychlesi octavka vsech dob:-). V modry, ale ta jen dovezla nejaky lidi a pak uz se tam neukazala:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...