Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

mohu potvrdit. mel jsem tu cest absolvovat testovaci jizdu v RS s kozenejma sedackama, kdyz jeste nebylo uplne vedro. i pres pustenou klimatizaci jsem byl od ramen az po kolena uplne zaparenej.

i prodejce se mi sveril, ze v lete s sebou v kastliku vozi rucnik, kterej si dava pres sedacku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problém je jinde, hold se šetřilo na téhle kůži a je to skoro nejlevnější koženka na trhu, dle pána znalce kůže, který spouštěl továrny pro VW v Indii.... Když už používají takovouhle šhit kůži, tak mohli dát do středu alcantaru nebo alespon světlou barvu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

RS 245 je super, jasně koncern umí z 2.0 vytáhnout víc, ale 6,6s z 0-100 km/h jsou už solidní parametry...

Navíc z fotek mě ani ta dělená světla neuráží. Těším se, až to uvidím v reálu, pak teprve zhodnotím, zda FL je horší či nikoliv. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Před hodinou, Habi001 napsal:

RS245 Liftback - 771.900,-

RS245 Liftback DSG - 821.900,-

RS245 Combi - 806.900,-

RS245 Combi DSG - 856.900,-

 

............

 


Muzu se zeptat, odkud mas ten prospekt produktove zmeny? Zajimalo by me co vsechno chystaji ten 22. tyden ...

Editováno: , autor: Jojo91
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdíl tam je přední el. sedačky 30ti, alcantara 7,5ti, 19" Extreme 16ti a hlavně 7 st. DSG (to asi do 23Otky nebude) a VAQ!!!

Začínám šetřit.;)

Jen nevím kam stou cenou porostou? Za 800ti je Leon Cupra co má 300HP, DCC a VAQ už v základu!!!

Editováno: , autor: kacer1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...